Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Revolit

    senior tag

    válasz CyberPunk666 #26331 üzenetére

    Azert, mert egy seniort leultetsz elso heten es megcsinalja a taskot. De jon egy junior, es sokszor meg a gitet is magyarazni kell. De egy bootcampesnek meg a legalapabb dolgokat is meg kell magyarazni. Teljesen fogalmatlanok. Tisztelet a milliokat kereso kiveteleknek, onekik biztos nem kell. De mindenre kb az a valasz, hogy "hat igen, emlitette tanar" meg "Hasznaltuk egyszer" De ez azt jelenti, hogy raneztek a github kezdokepernyore egyszer. De hogy amogott mi van.. Az hogy branch meg commit meg pusholja fel 2 ora elmagyarazni, es nem fogja tudni legkozelebbre. Kozben en is ezzel csesztem el az idot. Ez hol er a cegnek tobb szazezret? De mindegy, erjen, engem se erdekelne, ha nem nekem kene full alap dolgokat orakon at magyaraznom.

    Ami lehet ugy hangzik, hogy fu de k*cs*g vagyok, de en ilyen vagyok, nem veletlen nem mentem el infos tanarnak. Aztan jovore majd jon a masik fogalmatlan bootcampes, mire az elso valamennyire beletanulna.

    [ Szerkesztve ]

  • j0k3r!

    senior tag

    válasz CyberPunk666 #26331 üzenetére

    "Attól, hogy valaki senior miért kellene 2.5-3.5 milliót kapnia? Mi a képlet, amivel ezt számolni kell?"

    Nincs képlet, igazából hasra ütöttem. Onnan jött az ihlet, ahogy amikor anno én kezdtem dolgozni, akkor kb. 3x-os szorzó volt egy junior és senior között, az experienced meg félúton volt közöttük (pl: 250k, 500k, 750k)

    "Felvesznek téged valahova, ott vagy két éve, kaptál emelést, nem is keveset, és mégis annyiért veszik fel az újat, mint amennyit te keresel. Ez teljesen általános.
    Ellenben, ha ekkor váltanál, akkor meg kaphatnál egy jobb ajánlatot, de sokan nem szeretnek váltani gyakran, és így lemarad a bérük."

    Ezt látom én is, csak hülye létemre lojális vagyok. Nem akarom elhinni, hogy megéri a cégeknek, hogy 2-3 évente változik a fejlesztői gárda... :(

    #26332 Jhonny06: Az lesz, hogy elmegyek két állásba juniornak, a rámbízott feladatot elvégzem időben, cserébe nem rossz a pénz és nincs felelősség :DDD

    some men just wanna watch the world burn...

Új hozzászólás Aktív témák