Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Urby66

    aktív tag

    válasz kisbuba #362 üzenetére

    Sajnos a képek nem adják vissza a látványt, azaz pont, hogy igen, mert a gombok jóformán semennyire sem látszanak. :DDD
    Vannak olyan fényviszonyok és helyzetek amikor látni a gombok rajzolatát de a normál használat során sosem látszanak. A kijelzőből még teljes sötétben sem szűrődik át derengés a gombokra. Csak vakon lehet tapogatózni.
    Igazából ez nem olyan tragikus dolog, mert azt a három gombot pár nap gyakorlás után úgyis eltalálja az ember.
    A GPS net mellett kb. 20-30 másodperc alatt talált jelet, másnap a kocsiban net nélkül kb. 50 másodperc volt. A pontosság menet közben 14 és16 között váltakozott a GPS test szerint. 7-10 holdat látott a haladási sebességet jól mérte.

    Személyes véleményem szerint megérte a pénzét. Az akkumulátor ki fog bírni ott két napot ahol az előző LG-m egyet bírt. Az összeszerelés minősége kiváló, nem recseg, nem csavarodik hála a fém belső keretnek. Sajnos ez miatt a súlya is nagyobb kicsit mint várnám. Gyári Jiayu szilikon tokkal használom, így egy masszív tégla lett belőle! :DD A fényerő még tűző napon is megfelelő, de napszemüvegben csak szemből látni a kijelzőt, oldalról nézve rohamosan halványodik. Ez navigáció közben nem túl jó így. A nagy fényerő miatt teljes sötétben nekem minimális fényerőn is bántja a szemem.
    A fényképező nappali fényben jó képet csinál, zárt térben, lámpafénynél nem tökéletes a kép. A vaku gyenge, még zseblámpának sem igazán jó. Képeket majd töltök később, ha több időm lesz. :))
    A telefont a minideal-től rendeltem 7 naptári nap alatt itt volt (vám nélkül ;] ). Kaptam hozzá egy fóliát, egy töltőt és egy EU-s átalakítót. Root-olva érkezett kínai app-ok nélkül. Egyedül a naptár kínai ezért használhatatlan. :O

    fotosjani:
    Az akku méretei 6,3 x 58 x 68 mm.
    Ránézésre is nagyobb mint az LG-m 2500-as akkumulátora, tehát valós a 3000mAh kapacitás.
    Akku tesztet jövő héten készítek ha "bejárattam" az akkumulátort.

Új hozzászólás Aktív témák