Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz kymco #1087 üzenetére

    A G3-nál úgy fogalmaznék, hogy a GPS-e átlagos erősségű, a wifi jeleket szépen és erősen fogja (nálam 4*40cm-es falakon át 16 méterre a routertől csupán egy erősséget veszít, míg az ex-telóm a ZTE Blade jó ha fog 1-es erősségű signalt). Hardveresen is a korrekt jelzőt tenném rá. Tegnap feltettem 2 grafikailag nagyon szép autós játékot (Real Racing 3 és Need For Speed Most Wanted), mindkettő HD felbontásban gyönyörűen fut, akadást a RR 3 átvezető "autó választásakor" tapasztaltam, de az is elhanyagolható. Egyedül a N.O.V.A 3 HD volt játszhatatlan (~10-20fps között). A telefon anyaghasználatból nálam 4-es fölé. A kamerát védő műanyag bizony tud karcolódni (levédtem fóliával). A fizikai gombok (hangerő, ki/bekapcs) minőségével is meg vagyok elégedve. Összehasonlítási alapom a Blade, ahol bizony az alsó menü gombok már lazák. A készülékház (elő és hátlap) összeszerelése is kiváló. Mint minden telefonnál a neten itt is fellelhetőek hibás darabokról készült fotók, de talán kimondható, hogy alapjában véve 10/8,5. Pixelhibával én még nem találkoztam. :N :R

    maross
    Egyes feltételezések szerint a Jiayu G4 lesz a Basic Edition (1/4GB, 1800mAh), míg a Jiayu S1 lesz a G4 Flagship Edition (2/32GB, 3000mAh). A Gizchina-án volt egy cikk, ahol a Jiayu telefonjait mutatták be. Nos a Jiayu-nak van vagy 30 (harminc) féle készüléke, a QWERTY gombsoros touch, nem touch verziókon, a gombsor nélküli touchos-on keresztül a nagyi-fon-ig minden féle! Csak ugyebár ezek közül a G széria elérhető Kínán kívül.

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák