Hirdetés

2018. június 21., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-05-11 17:31:24

PROHARDVER!

- CSAK az írjon, akit anyagi kár ért és CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
- CSAK HARDVERAPRÓS ÜGYEKBEN! (egyebeket értesítés nélkül törlünk)
- amit írj le üzletfeledről: nicknév, linkeld adatlapját + az apróhirdetést, az okot max. 10 sorban, de személyes adatát ne!
- ha már jelentetted a Hardveraprón, akkor sem itt sem máshol már nem kell!
- ne írj indulattal, fenyegetőzve, vagy ha még egyeztettek,
- a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz ikon)
- ha a problémád megoldódott, írd meg a topicban is az eredeti hsz-re válaszolva
- a rendőrségi feljelentés menete 👮
- partnered adatait csak a rendőrség kérheti ki, ha feljelentetted (mi nem fogjuk)
- ha egy üzlet jól zárult, a hardverapró értékelési rendszerét használd!
- üzletrontókat a Jelentem gombbal jelezheted

más felhasználó kitiltásáról, felfüggesztéséről adatvédelmi okokból nem nyújtunk felvilágosítást sem itt, sem privát üzenetben, sem jelentésben

Összefoglaló kinyitása ▼

(#12551) sycorax182

sycorax182
(tag)

sziasztok!

Anyagi kár nem ért, de azért beírom ide, hogyha valaki rákeres a kedves userre, akkor megtalálja, hogy mennyire korrekt.
Szóval rámírt tegnap alen4nf user, hogy kéne neki ez az iphone, ha odaadom 30-ért (akkor még 35-ért hirdettem). Mondtam, hogy OK, kért egy tel.számot, felhívott, beszéltünk a telóról és megbeszéltük, hogy 8-kor találkozunk, de azért még beszéljünk. Mondtam neki, hogy nincs nálam a telefon, ezért haza kell menjek érte, mielőtt találkozunk. Fotókat küldtem róla.
Haza is mentem, a találkozó előtt 2 órával megpróbáltam rácsörögni, kinyomott. Hívtam később, foglalt volt, hívtam 2 perc múlva és kinyomott....
Arra nem volt képes, h annyit nyögjön, hogy bocs, mégsem kell a teló.. Rohangálhattam a telóért, meg átszerveztem az esti progimat, h tudjunk talizni... Ha szólt volna, h bocsi mégse, nem lett volna semmi... De így........
Na, úgyhogy alen4nf user kicsit sem korrekt +3630 9137611... Mostmár ha bárki rákeres a nevére vagy a számára, látni fogja, h ne szervezze át a napját miatta :D :(((

Kaphat egy feketét

[ Módosította: Oczu ]

(#12553) matyee

matyee
(fanatikus tag)

Xplay felhasználót jelenteném. Vettem tőle egy xbox360 játékot, kifizettem - sajnos - előreutalással, de soha nem adta fel a játékot postán, ahogy megígérte. Feladóvevényt nem mutatott, holott azt mondta postázta, pénzt nem utalta vissza...

Tudom nem szabadott volna előre utalni, 2.500Ft-om bánta. Ha van más is akit megkárosított neve, számlaszáma megvan.

1 hete van

Eladó cuccaim: http://goo.gl/0iGcnf

(#12559) v_tomi

v_tomi
(lelkes újonc)

Nekem olyan problémám lenne , hogy balogti emberkétől esz a netbookot vásároltam azaz szerettem volna posta útján és azt mondta utánvéttel nem küldi mert mi van ha nem veszem át akkor bukni fogja a posta költséget ha csak nem fizetek valamennyit előre pl 10e-t.
Én jóhiszeműen 10e-t betettem a K&H-s számlájára vagy nem tudom kié 10e-t ez történt 2012.12.28-án telefonon adta meg a bankszámlaszámát és azt mondta azaz azt beszéltük meg hogy fel adja aznap mondtam szombati kiszállítással adja mert itt Komáromban van szombati kiszállítás csomagoknál.Na és az óta nem kaptam meg a mai napig a netbookot ezt : [link] Hogy 29-én persze nem kaptam meg a csomagot és azóta még a csomagszámot se küldte át pedig én írtam neki pü-t hogy küldje át. Utolsó feltűnése 2013-01-01 01:18 :W
Telefont nem veszi fel próbálom elérni :(
Mi tegyek mit csináljak??????????????? :F

A legjobb, ha feljelented. Kapott 1 hetet

最好的问候

(#12560) bakudan

bakudan
(újonc)

[joco0716] FEKETE pont az üzlet nem jött létre, se a csere se a fizetéskor, hitegetett hogy ismerőse megveszi vártam majdnem 2 hetet és a végén annyit mondott hogy eltűnt a vállalkozó.
Ja és nem terítette meg a káromat se mivel elküldtem neki a wii-t és a postaköltséget se adta oda kárpótlásként.

1 hetet kapott - oczu

rendezve

[ Módosította: Kalandor ]

http://www.youtube.com/user/MrWolfrang

(#12561) futo001 válasza Keez123 (#12541) üzenetére

futo001
(senior tag)

Nem tudom miért vagy meglepődve :D :
link

¯\_(ツ)_/¯

(#12563) benike123

benike123
(kvázi-tag)

donguba kollegának jár egy fekete mivel egy laptop kapcsán amit 128 ezerért hírdettem 110-ért akart vinni, később egy közösen kialkudott ár 123 ezer tekintetében arra kért hogy jegeljem, persze többször mondtam hogy csak akkor vagyok hajlandó ha egészen biztosan megveszi, hitegetett csak hogy persze persze kell kell!!! meg hogy milyen jó laptop miért is ne kéne, teltek a napok érdeklődtem mi a helyzet mikor lesz ebből valami, jöttek a kifogások majd a jegelés letelte után közölte hogy hát ő talált ennél jobbat meg hogy neki ez csak akkor kell ha 110-ért adom,,,, :N
kissé pofátlan módja ez az alkudozásnak, dehát sajnos több a gerinctelen mint a tisztességes ember, persze ő ebbe semmi kivetni valót nem talált... :W a jövőben vigyázzon aki vele üzletel!

Mehet a fekete

(#12564) PapB18

PapB18
(fanatikus tag)

Üdv!
Szeretnék nagyon nagy FEKETE PONTOT adni
Csodalatosnak és egyben Macfannak
Mivel egy és ugyan azon személy (ismerem)
Nem tudom belinkelni az üzletet mert eladta az én számítógépemet amit oda adtam neki hogy nézze meg mi baja !
Egy CSALÓ!!!![/B]
(B)Vigyázzatok vele ! NEM AJÁNLOM SENKINEK !!!(/B)

Macfan kidobva, emez kap egy hetet

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=PapB18&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#12565) gordiusz01

gordiusz01
(újonc)

Sziasztok
Vigyázzatok vele mert engem átvert rendesen azóta privát üzeneteimre se válaszol.Ezt adta el nekem .Most nézte meg egy szerelő.Hibái van bőven.
1:Rossz alaplap
2:Kamera hiányzik
3:majd szét hullik
Ő igy árulta itt egy link
http://hardverapro.hu/apro/lg_gd330_kartyafuggetlen_hibtlan_allapotu_toltovel/hsz_1-50.html
VIGYÁZZATOK VELE MERT EZ EGY CSALÓ.Nem ajánlom senkinek se.Nem az a 3000ft tesz tönkre csak az ilyen embereket ki kellene tiltani minden honnan.

Kibannolva

Tuborg citromos ez az igazi 4,95%

(#12566) Oczu

Oczu
(senior tag)

Akik idáig nem rendezték az adósságukat a megadott határidőn belül, eltávoztak köreinkből. itt lehet csekkolni, kik voltak azok.

Más:
Mostanában ismét elszaporodtak az OFF-olások.
Kértük, hogy ebbe" topic-ba csak érintettek írjanak,
Kérésünk benne van az első hozzászólásban, a topic címében is.
Ha valamilyen információja van, akkor ezt az érintettnek ossza meg (privát üzenet formájában), mert a topicot csak átláthatatlanná teszi hozzászólásaival.

(#12567) echterion válasza asvald (#12025) üzenetére

echterion
(PH! kedvence)

Róla van valami infó? Mert bejelentkezett nálam egy vga cserére, egy papíros gari nélküli 6850-essel.

Csak óvatosan

"Il fatto, caro cugino, che il signore cattivo si faccia chiamare Tango nel paese del samba ti fà capire immediatamente che razza di stronzo sia."

(#12568) DJ WOKKY válasza DJ WOKKY (#12199) üzenetére

DJ WOKKY
(PH! addikt)

Még válaszra sem méltatott...
Remélem ennyi elég volt.

Kiraktam, ha rendezi, van esélye visszajönni

(#12569) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)

Az új évet fekete ponttal kezdik:

Juma
evo86
Kolyok00
14spike88
keresek24
BénaNyurga
yestigsm
Oszkár26
Tibcsike1818
vargabucika
playgross
fullextra
feri0618
Kjose
Victor-y
Knobber
oszy
villanyász84
Csodalatos
donguba
Pejva
Yvorl84
futballkupa
hortobagyi.m

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S8 Black 64Gb

(#12570) Csodalatos válasza PapB18 (#12564) üzenetére

Csodalatos
(újonc)

Mire kapok egy hetet? Én vagyok csaló?
Mért lennék! ez egy személyes ügy volt semmi hardverapró!
Adott egy rossz gépet ami tönkretett nem egy alkatrészem! Kapott helyette egy komplett pc-t! Letudva mindenki örül! elmebeteg az ember! Am nagyon jó barátom VOLT nem idegen! etettem itattam és összevesztünk erre leakar égetni4 Hát kiez a gyerek!!!

papB18
hazug rágalmazó!

Az élet egy szar játék, de a grafika odabasz!!

(#12571) PapB18 válasza Csodalatos (#12570) üzenetére

PapB18
(fanatikus tag)

Te félre beszélsz..
ugyan olyan vagy mint apád meg a bátyád.. nem vitatkozom
leírtam a történetet !
etettél, itattál el vagy tájolva
még 30 ezerrel is lehúztál! csak az igazat írtam le ! nem véletlen van már fekete pontod ezen kívül is !
Ki kérem magamnak hogy így beszélj rólam !

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=PapB18&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#12572) barany35

barany35
(lelkes újonc)

DonKatrtel felhasználó 22000Ft-al rövidített meg,Egy Iphone3G volt az üzlet tárgya.A pénzt már 1 hónapja megkapta,viszont a telefon sehol.Nem képes kommunikálni, különböző kifogásokkal hiteget,a telefonszám amin eddig elértem ki van kapcsolva,nem ír vissza PÜ-re.Többen használnak egy profilt(ő maga mondta).Egyszer azt irta hogy jan 12-ig visszautalja a pénzem de mivel azóta sem érem el és nem ír vissza nem tudok bízni benne. Vigyázzatok vele!

Felfüggesztve, 1 hetet kapott az ügy rendezésére. - oczu

Rendezte

(#12573) keresek24 válasza enginev3.0 (#12569) üzenetére

keresek24
(lelkes újonc)

tisztázva lett úgy hogy köszönöm a törlést

pontjaim: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=keresek24&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=keresek24&submit=

(#12574) keresek24

keresek24
(lelkes újonc)

küldtem a hirdetéstfelrakó személynek costello-nak egy nokia 5300-kijelzőt tegnap délután!nem elsőbbségivel csak ajánlva!!mai napon azzal jött hogy az semmilyen telefonba nem való!!egy sima levél az ország másik felére nem megy el fél nap alat :D elsőbbségivel is legjobb esetben 1 nap!!!!csalással vádol!!de amikor közöltem hogy ugyan másolja be a boritékra írt címem és nevem hírtelen nem tudot írni mit több levelen keresztül csak rizsázot majd amikor közöltem hogy fél órán belül ha nem másolja be a nevem és címem feljelentem hírtelen eltünt!!ennek ellenére én fényképekkel és az ajánlott szelvényel tudom bizonyítani a hiteleségem a pozitív pontjaim mellet!!fontoljátok meg szerintem hogy üzleteltek-e vele

Másrészt az ajánlottat szombaton ki sem szállítják, még ha meg is érkezik, max, ha be megy érte, akkor kapja a kezébe.

pontjaim: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=keresek24&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_5/keres.php?stext=keresek24&submit=

(#12575) mutter61

mutter61
(kvázi-tag)

Sziasztok Mit Tehetek Akkor ha Eladtam egy 260 gtx karit egy felhasználónak A KARI HIBÁTLAN VOLT
készült róla everest kép + gpu-z kép is minimális energia szükséglete 500w os táp
27. én feladtam azt állítja másodikán kapta meg és rossz

Vagyis ez azt jelenti hogy berakta a 400w os tápja mellé és nem indult el csak reset után de úgy is kék halál 3. próbálkozásra elindult neki és gond nélkül ment játszott is rajta de nem szagatott a játék hanem belassult azóta hurcibálja gépről gépre és most azt mondja Hibás na most ha én adtam el valamit de a vevő a csaló akkor mivan

esélye volt elrontani a karit meg ideje is
én meg nehézkesen tudtam volna everest meg gpu-z képet készíteni ha rosz lenne
másrészről nem csíkoz nem füstöl , megy a kari csak ilyen gondokat mond tehát a kártya működik.

Garancia kérdése: mennyit vállaltál rá? Ha tudod bizonyítani, hogy hibátlan volt és hogy játszott vele, semmi gond.

Utánvét nincs!!! Ha csak nem előre fizetsz XD

(#12576) tailor74

tailor74
(PH! addikt)

Sziasztok!
Ez azóta sem rendeződött,emberünk véglegesen eltünt,kérdezném,hogy mi lesz a sorsa?
Üdv

Bannolva

tailor74 - Fortes fortuna adiuvat

(#12577) Oszkár26

Oszkár26
(kvázi-tag)

[link] Miért kaptam negaítvot? megse voltam kérdezve a dolgokról és minden megfelelt a leírásnak csak olcsobban is kapotta neten telot a csávó és akart pénzt kunyerálni stb

Nem lettél megkérdezve? Értesítettelek 2012-12-14.-én, ne állíts valótlant!

(#12578) sodreg válasza enginev3.0 (#12569) üzenetére

sodreg
(újonc)

szakipajti miért nem kapott?
#12473 számú hozzászólásban az szerepel, hogy kap. Ha már a pénzemet úgysem kapom vissza.

Állítása szerint te barmoltad szét az írót, kértem, hogy a válaszát ide írja be.

(#12579) Odif

Odif
(újonc)

Nem javaslom az üzletkötést Lgyuri "kollégával", mert nekem konkrétan nem sikerült. Kb 2 nap alatt megbeszéltük, hogy ünnepek alatt boltolunk, azóta semmi reakció se privire, se hozzászólásra, pedig naponta többször belép. Másik hirdetéseiben válaszolgat másoknak. Nem sértettem meg, nem írtam neki semmi rosszat.Szvsz ha nem változtat a hozzáálláson egy feketepontot simán megérdemel. Bocs, de csak így tudok itt linkelni(hirdetés,adatlap):
http://hardverapro.hu/apro/elado_kvm_switchek/hsz_1-200.html
http://hardverapro.hu/tag/lgyuri.html

[ Szerkesztve ]

(#12580) sodreg válasza sodreg (#12578) üzenetére

sodreg
(újonc)

Igen ezt írta nekem is, de ezt nem tudja alátámasztani semmivel. Mellettem szól, hogy már a kézhez vétel napján lefotóztam a drive-ot és el is küldtem neki a képeket. Úgy gondolom ilyen rövid idő alatt, ilyen mértékben szétcseszni az olvasót nem lehetséges. Továbbá az xboxklub.hu-ra is megírtam a történetet mellékelve a srác elérhetőségével, hogy még véletlenül se tudjon mást is megkárosítani. Azt hiszem senkit nem próbálnék figyelmeztetni még más fórumokon is, ha én lennék a húnyó az ügyben.

Arról nem is beszélve, hogy ügyfélnek lett volna, így nem csak a pénzem maradt ott, hanem a számból is segget csináltam.
A srác arra se tudott választ adni, hogy ő szedte-e ki a gépéből az olvasót vagy valaki más. Ha utóbbi akkor ellenőrizte-e hogy azt kapta vissza, ami az ő tulajdonát képezte. Egyetlen egy képet küldött a rom-ról, amik a külső, esztétikai barmolások eltakarására szolgált.
Azt is megírtam, neki hogy szívesen visszaküldöm neki ezt a trágyakupacot, mert nekem nem kell. Ha nem az ország másik felén lenne a tag, már rég elmentem volna hozzá megbeszélni ezt személyesen.

[ Szerkesztve ]

(#12581) kenta

kenta
(fanatikus tag)

Vele mi lesz?

Kap rá egy hetet, hogy rendezze.

Eladó cuccok: http://t7.hu/15yk Megbízhatóság: http://t7.hu/15yl

(#12582) DonKatrtel válasza barany35 (#12572) üzenetére

DonKatrtel
(újonc)

Üdv Leirtam neked hoogy tévedésböl másnak lett elküldve a telefon, LEIRTAM NEKED hogy 12. én vagy is jövöhét pénteki nap fojamán vissza lessz utalva a vételár vagy is a 22EFT erre engem LMEMINÖSÍTESSZ ÉS CSALONAK TITULÁLSZ ! NEM VAGYOK CSALÓ ÉS SZERINTEM AZ ÉRTÉKELÉSEIM NEM ESZT BIZONYITJÁK . A Vételárat visszakapod 1000% ra de ez, nem fer hogy leminösitesz engem. !

"Üzlet csak földi áron"

(#12583) vargabucika válasza rep3at (#12380) üzenetére

vargabucika
(újonc)

Elnézésed kértem, szerintem a telefon gyönyörű volt és hibátlan, a kijelzőn lévő 4-5 milis hajszálkarc nem látható csak ha úgy nézed a telefont. Ezt leszámítva 4ezret engedtem az árból, és szerintem korrekt voltam.

Könnyűszerkezetű házak, téglaházak, ytongházak építése a legjobb minőségben. www.intelligens.atw.hu Weblapszerkesztés és grafika. www.webandgraf.atw.hu

(#12584) DonKatrtel

DonKatrtel
(újonc)

barany35 Feketét adok mert meg lett beszélve vele hogy véletlenül máshová lett elküldve a telefon, és vissza lessz utalva a vételár és minennek ellenére, csalonak minösitett hol ott senkit nem vertem át ! Az értékeléseimben is látszik, sajnálatos okokbol rosszul sikerült az uzlet, de a vételárat 12. vagy is JÖVÖHÉT PÉNTEKEN vissza utalom AMI MEG VOLT BESZÉLVE VELE ! ÜDV

"Üzlet csak földi áron"

(#12585) barany35 válasza DonKatrtel (#12584) üzenetére

barany35
(lelkes újonc)

Miért csak akkor reagálsz,amikor szorul a hurok?Nem értem miért tart egy hónapig visszaszerezned a telefont,és miért költöd el a pénzem addig amíg nem zajlott le rendben az üzlet.Már kb a 4. kamuszámodat hívogatom feleslegesen,és az üzenetekre sem válaszolsz.Azt hiszem nem alaptalan,hogy bejelentettelek. Olvasd el még egyszer,hogy mit írtam...ott van a jan 12 is,de hogy bízzak benned,hogy ha eltűnsz és nem lehet elérni?Eleget tűrtem eddig is,és még neked áll feljebb.Én úgy gondolom,hogy nem érdemlek feketét,bárkinek szívesen tisztázom magam,bemásolom akár az egész "beszélgetést". 11.e péntekig kaptál határidőt,ha megjött a pénz,írok hogy vonják vissza a felfüggesztésed.

[ Szerkesztve ]

(#12586) aladma

aladma
(újonc)

Addig nem történik semmi ezzel a csalóval míg egyenként a károsultak fel nem jelentik. Mivel egy - egy esetben a csalás értéke nem haladja meg az 50 ezer forintot csak szabálysértésnek számít, de halmozottan a bűnlajstroma bekerül a "bűnüldözők" listájára és akkor van rá esély hogy elkapják. Addig mindannyian futhatunk a pénzünk után. üdv.

(#12587) molvany

molvany
(senior tag)

knapci
Megbízhatattlan, szavát nem tartja és még valótlant is ír.
December 28. lelevelezzük a fóliák vásárlását.
Adat csere és a válasza: " köszi előre is..hétfőn utalok "
A hétfö elmúl, az egész hét elmúlt. Se nem utalt se nem jelezte, hogy miért.
Ma írok neki, megkérdezem, melyik hétfön ?
Válasza : " áá hagyd már akartam írni csak nem találtalak..haver hozott 400ft-ért karácsonyra.. "
Na ez sem valós, mert Karácsony után leveleztük a dolgot ( Dec. 28. )
Tehát ha Karácsonyra volt, akkor az elöbb volt.
Kérek számára egy fekete pontot.
Az már csak hab a tortán, milyen alpári stílusban válaszolt a levelemre.

molvany felhasználónak 1967 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#12588) bibimad

bibimad
(fanatikus tag)

Hatalmas fekete pont gyufa211[link]ezért az üzletért[link]megbizhatatlan alak.Tisztességtelen viselkedésével.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#12593) szakipajti válasza sodreg (#12473) üzenetére

szakipajti
(újonc)

Hello.
Mint már az érintett embernek is elmondtam én egy tökéletes állapotban lévő olvasót küldtem el neki. egy xbox360 szaki szedte ki a gépből. Namármost ez a meghajtó teljesen szűz volt nem volt hozzányúlva, még flash sem volt rajta.Eredeti halo 3 at is kaptam hozzá, amit ki is próbáltam, és itt a hardveraprón el is adtam [link] kollégának. kérdezd csak meg tőle. Kérdem én ha egy teljesen eredeti xbox360 olvasót kiszed az ember egy xboxból akkor hogy lehetséges az , hogy az alaplapi áramkör össze van firkálva meg a többi marhaság amit állít az emberünk? soha nem volt azzal semmi gond, kb 1 hónapig használtam, majd RGh lett a boxon és kiszedte nekem az egyik ismerősöm. itt van egy fb link is [link] ha nem hisztek nekem kérdezzétek meg őt szakmai dolgokról, és hogy miylen állapotban volt az az olvasó... Meg enyni erővel engem is nem egyszer vertek már át itt hardveraprón vegyük például [link] ezt a jómadarat... megállapodtunk , hogy én adok neki egy tökéletesen működő xbox360 at, és ő ad helyette 2 db régebbit, amik elvileg működtek. megtörtént az átvétel, amit nem én rendeztem mert nem értem rá hanem az imént említett ismerősöm, és hazahozom a 2 xboxot. bekapcsolnám és mind a kettő 3 ledes volt. erre én írtam az emberünknek , hogy ugyan miért 3 ledesek az xboxok amikor a hirdetésben az állt, hogy 2 tökéletesen működő régi xbox?... ő is elkezdett magyarázkodni, hogy hát azok biztos hogy jók , meg hogy én nyúltam hozzá és hogy ne besézljek hülyeséhgeket. képeket is küldtem, az egyikbe meghajtó se volt a másikba meg még csak hűtőborda se... és azt mondta hogy én szedtem ki belőle meg hogy én berheltem szét... azóta nem írt és 1 jó xbox helyett kaptam 2 rosszat. abból se fogok soha többet pénzt látni. szerintem az ilyet kéne bannolni nem engem... kérdezzétek meg az ismerőst a dologról, és ha még ezek után se hisztek nekem , akkor hiába töröm magam, de én biztos nem fogok visszaadni neki semmi pénzt mert 100 % osan biztos vagyok benne, hogy az az olvasó jó volt...

(#12594) sodreg válasza szakipajti (#12593) üzenetére

sodreg
(újonc)

Attól, hogy szajkózod miszerint egy tökéletes állapotban lévő olvasót postáztál még nem lesz igaz.
Továbbá: ennek a Halo 3-nak köze sincs. Azt hogy téged itt átvágtak két xbox-szal is és nem jelentetted nem a problémám, ám a hozzáállásodat jól mutatja.
Ami számomra kézzelfogható, hogy egy hasznavehetetlen szemétkupacot kaptam tőled postán, amit nem voltam rest dokumentálni és kiposztolni neked, egy másik fórumra és ide is. Azt is kifejtettem, hogy nem csak összefirkálva volt az olvasó, hanem rendesen meg is "küldték" hőlégfúvóval, ami miatt deformálódott a tálcája, felhólyagosodott a nyomtatott áramköre, röviden fogalmazva tönkretették.
Még ha nincs is sok piros pontom itt, arányaiban így is bőven túlteljesítelek. (Amit a helyzetből kifolyólag már bánok, hogy rengeteg itteni üzlet után nem adtam/kaptam pirosat, mert akkor még több lenne és jobban tudnám nyomatékosítani az álláspontom. Tudom, hogy nincs köze a két oldalnak egymáshoz, de vaterán is ugyanez a felhasználónevem, ahol csak pozitív értékeléssel rendelkezek és nem pár adás-vételt ütöttem már nyélbe:link.)
Ha nem lesz semmi szankció az esetből, akkor így jártam. Csak ismételni tudom, amit már leírtam: tudtam, hogy a pénzem nem kapom vissza, már csak az igazság érdekelt az ügyben.
Abban biztos vagyok, hogy az idő engem fog igazolni. Csak még egy olyan eset kell, hogy itt átvágj valakit és több mint gyanús leszel, valamint azzal a lendülettel ez az eset is bizonyítottá válik.
Amit megtanultam az esetből, hogy legközelebb csak megbízható embertől vásárolok, nehogy még egyszer megégessem a kezem.
A moderátor csapat majd dönt az ügyünkben.

(#12596) Oczu válasza Duliee (#12595) üzenetére

Oczu
(senior tag)

Első körben a pénzt nem szabadott volna visszaadnod neki ilyen bizonyítékok után. Egyértelműen nem te vagy a hibás, azt hiszem ezek után a feljelentés marad, másképp ezek után a pénzedből nem látsz egy fillért sem.
Én biztosan a rendőrségre mennék, eléggé leszűkült a kör.
Kapott privátot.

[ Szerkesztve ]

(#12597) Oczu válasza vargabucika (#12583) üzenetére

Oczu
(senior tag)

A hajszálkarc már nem gyári állapot, a 4.000Ft pedig azelött történt meg, hogy láthatta volna a hibát, az üzletszerű alku volt.

A fekete jogos.

(#12598) Oczu válasza gabijoo (#12592) üzenetére

Oczu
(senior tag)

Ez már a 3. ilyen stílusú beírásod, de még most sem fejtetted ki, mi is a probléma vele.

(#12599) emerico2004

emerico2004
(fanatikus tag)

Kérlek erre nézzetek rá : [link]

sürgős csak ma holnap,de azt írja Ausztriában van...... :R

(#12600) Sonicooo

Sonicooo
(lelkes újonc)

Fekete pontot kérnék Lezli25-nek egy memória üzletért [link]

Előre elutaltam, meg is jött, de viszont nem működött!
Visszaküldtem neki, azt mondta visszautalja a pénzt...
Mindez volt fél éve... azóta ígérgeti hogy utal, variál, hogy milyen számlára szeretné befizetni, most nem jó, köv hó elején szóljak neki...
2 hónapja válaszra sem méltat!

1 hetet kapott - oczu

rendezve

Attis

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Jelentsd a csalókat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.