Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taru

    tag

    Egy ötlet (szerintem lesz aki eggyett ért vele): A hirdetésekbe legyen "SPAM" funkcio mint pl. a Youtube-on, amivel el lehet rejteni azokat a kommenteket amik csak "írok valamit ide is" vagy "én nem értek eggyett mert én aztán jobban tudom" jellegűek, és egyébként is csak zavaróak (főleg a feladónak) esetleg nem kért jó tanácsok és vagy kioktató jellegűek. Esetleg ezeket a kommenteket lehessen törölni (vagy töröltetni, persze ezzel visszais lehetne élni, de azért van az értékelés és a "Akivel jobb vigyázni" topic is), a felhasználót kitiltani a hirdetésből (csak abból az 1-ből, vagy a hirdető az összes saját hirdetéséből kitilthatja az illetőt, a kitiltott felhasználó hozászolássa mint az OFF-s jelenhetne meg). Bármelyik variáció jó lenne, most nagyon nincs mivel védekezni a "duma gépek" ellen. :(

    Most csak annyit leht tenni, hogy zárjuk a hirdetést és újra meghirdetjük remélve a felhasználó ezuttal már kihagyja a hirdetést vagy megértette, hogy nem kértük, hogy kommenteljen, tanácsot adjon vagy felolvassa az adatlapot (amit egyébként mi is elolvastunk nem csak a hasunkra csapva választottunk vmit). Ha el lehetne rejteni sokkal könnyebb lenne. :(

  • Taru

    tag

    válasz RootRulez #7740 üzenetére

    Nem kell feltétlenül törölni a kommentet. Pont ezért kezdtem a Youtube példával. Direkt még vastaggal is szedtem a SPAM szót, mert az lenne a legmegfelelőbb (hiszen a spammel rejtett hozzászólást bárki megnézheti aki akarja csak ki kell nyitni tehát látod, ha azt írták, hogy csaló). Egyébként a tapasztalatom az, hogy a csalókat nem szokták errefelé 6 postban folyamatosan szapulni max akli tudja, hogycsaló bedoja, hogyaz (de ha nem értenek valamivel eggyett, szerintök drága stb. akkor hosszú oldalkon át vitatják miért nincs igazad). Tehát, konrétan megfelő az is ha csak SPAM-ben van, akit érdekel megnézi akit nem az nem.

    Ilyen egyszerű, viszont nem tartom fairnek, hogy csak azért mert az emberek nem nézegetik vagy nem is használják a megfelelő topikokat ezért a tiszteséges eladó viszont türje el, hogy teleszemetelik a hirdetését. Nekem pl az egyik hirdetésem pillanatnyilag /3 kommentet leszámítva, ebből 1 az enyém/ kizárólag arról szól, hogy az illető szerint miért nincs igazam, miért ér az annyit használtan is mint újonnan stb én meg erre válaszok elöször nyugodtan aztán kevésbé majd megkértem, hogyinkább neglegálja ahirdetésemet (miután elmondtam én hogylátom) de ígyis vissza ír és folytatja, sőt holnap is biztos ír viszont ennek semmi köze ahhoz, hogyvennik egyhűtő ventit.

    Tehát erre is kell valami megoldás, mert ezzel nem csak nekem van gondom (mostanság vannak trollok is itt, csak bele szólnak de minek?), ha tudsz jobbat ami nem segíti a csalókat de a tisztességes eladókat igen akkor szívesen látom a te elképzelésedet én csak ilyen bevált megoldásokat ismerek. :K

  • Taru

    tag

    válasz brd #7779 üzenetére

    Abban viszont van valami, hogy ha bárki megnézheti az adataidat (akár regisztrált akár nem) akkor mi értelme a kódolásnak? Ennyi erővel kin lehetne kódolás nélkül is. Engem nem annyira zavar az egész, én sem kaptam sok olyan telefont aminek nem volt értelme, csak a logikát nem értem.

Új hozzászólás Aktív témák