Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz vadászcsiga #54091 üzenetére

    Megengedhetném magamnak, nem arról van szó, mivel annyira nem nagyon drágák, a legdrágább helyekre is 2k a belépő, ami leiható, esetleg 3k, hogyha különleges előadó van, inni meg úgyse ott bent fogok, mikor kint negyedannyi minden, de elvből nem fizetek 3x-os felárat valamiért, ami gyakorlatilag nem jobb, mint az olcsóbb változatai...
    Amúgy meg nem is az ár a fő probléma, hanem tényleg az,h 30-50év közötti az emberek 70%-a és a maradék 30% nagy része is a párjával van ott, szóval elég kicsi marad a választék... :( Inkább elmegyek akkor már olyan buliba, ahol 14év az átlagéletkor, mert ott azért korosztályban hozzám közelebb több ember van, mivel csak a legfiatalabbak esnek ki a szűrőn :P Amúgy azt nem tudom az ilyen 30-40évesekkel teli bulikon,h nekem kéne-e rosszul éreznem magam, h 18évesen abban a diszkóban vagyok vagy inkább nekik nem kéne ott lenniük.... :DDD
    Cyberpunk: énis házibuli párti vagoyk, mivel a tömeget nem túlzottan szeretem, de hát házibuli sajna ritkán van
    Xero: nagyon úgy tűnik ;]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák