Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz Xero #42851 üzenetére

    Én végig kolis voltam a főiskolán. Nagyon szerettem, a legjobb baráti kapcsolatok ott születnek, nem az albérletben (ott is biztos, de sokmindenből kimarad úgy az ember). Önuralom: ha szeretsz valakit, jöhet bárki, nem nagy kunszt "megállni" a dolgot. Mivel már középiskola eleje óta jártam az asszonnyal, így értelem szerűen a főiskolán is végig jártunk. Igen sok leány bepróbálkozott, mindenféle dolgot kihasználva (részeg voltam, vagy épp nem mentem haza hétvégére, és azt hitte ez mér elég ok, hogy félrelépjek), de természetesen elutasítottam őket, hisz akkor is, azóta is egy lány foglalja el a szívem teljes kapacitását. Nincs az a nő/szituáció, hogy megcsaljam (egyébként is szemét dolognak tartom, ha valaki mással akar lenni, előbb "rendezze" a meglévő kapcsolatát). Persze, jó érzés volt,hogy "kapós vagyok", ez tény :D

    Asszonnyal már rég megegyeztünk erről egyébként is, hogy ha olyan a szitu, hogy egyikünk beleesik másvalakibe, szóljon, beszéljük meg, aztán kitaláljuk, orvosolható-e a helyzet, vagy nem. Részemről nézve, ha ez asszonnyal megtörténik, úgysem tarthatom vissza (ahogy gondolom ő sem tudna engem), de a lényeg, hogy szóljon előtte, tudjak róla, ne egymás háta mögött menjen a gerinctelenkedés.

Új hozzászólás Aktív témák