Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz Gebriel #2969 üzenetére

    Itt olvasgass kicsit: Cydia tweak-ek, de írok azért pár példát is:
    Az iOS5 beli notification center például már rég elérhető volt a Cydia-ban, sőt a locksreen-es kamera widget is, most pedig rendes widgetek vannak már a cydiában a noticenterbe, sőt pl ipod control panel is van :)
    Az SBSettings is elég hasznos, mivel egy előremegadott mozdulattal (alapból ujjad jobbra vagy balra húzása a status baron) elérhetővé válik pár alapbeállítás (3G, Wifi, Adatforgalom...), amiket továbbiakkal bővíthetsz is, sőt a UISettings ugyanezt tudja és ha jól tudom, a noticenterbe épül be.
    Én használom a Barrel-t és a Multifl0w-t is, előbbi animációt ad a lapozáshoz, utóbbi pedig a multitaskingot teszi mégjobban használhatóvá... :)
    Az Activator is egy elég hasznos tweak, mivel betudsz álltani szinte bármilyen gombkombinációt vagy ujjmozdulatot és kitudod választani, hogy ezekre reagálva mit tegyen a készülék, sőt azt is betudod állítani, hogy mindig tegye, csak locksreenen tegye, csak springboardon, csak ipodban....
    Még elég sok hasznos tweak van, nézelődj a fent linkelt oldalon ha kíváncsi vagy ;)
    joey20: szerintem jó lenne LA, bár nekem NY is nagyon tetszett, csak kicsit kicsi volt :DDD De London is elég jó lenne, a Prototype-ban megszerettem azt a várost, meg amúgyis szeretem :P Viszont szerintem fölösleges a több karakterrel az RPG vonal felé elvinni, de pl az SA-ból ismert "fejleszthetőség" meg normális testreszabása a karakternek ruhákkal nem lenne rossz megint :)

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák