Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz -secret- #139332 üzenetére

    Mesélek én viccesebb dolgot...

    3.5 éve vettük a lakást, volt rá illeték, ennek a felét kellett befizetnünk, mert 35 év alattiaknak, és első lakás tulajdonosoknak elengedik az 50%-át. Ezt azonnal be is fizettem, ezt 2 évig nem könyvelték el, ezért mondta egy navos ügyintéző vegyem ki mert ez többletként jelenik meg nálam, és ha nem veszem ki elévül...De mondom ezt nem könyvelték el, ezt be kellett fizetnem, mondta neki többletként szerepel, kérjem ki, ez 3-4 emberen átfut, ha kiadják nem kell majd befizetnem már... Jó kikértem, 3 hét múlva ki is adták, mondom f@sza, és mondták már utólag be sem szedhetik...Most decemberbe kapom a levelet hátralékom van emiatt, de persze a duplája már, mivel teljes illetéket keresnek rajtam, nem az 50%-os kedvezményest... Írok a nav-nak még is ezt hogy gondolták...Kapom rá hetekkel a választ, mintha kb semmit se írtam volna, amit írtak jogos, be kell fizetnem a dupláját...Megírom nekik újra még részletesebben...Kapom a levelet menjek be tisztázni...Bemegyek, tisztázom, végül a felét azaz az eredeti összeget csak be kell fizetnem, jó mondom leszarom befizetem, csak hagyjanak már ezzel. Mondták majd levélben küldik a módosítást, és a csekket.
    Pár hónapig semmi levél, majd tegnapelőtt végre kapok egy levelet tőlük, várva a csekket. Erre mi van benne? Az hogy már bírói végzést küldtek a cégemhez, hogy a fizetésemet tiltsák mert nem fizettem be az illetéket, mintha nem is írtam volna nekik előtte, és nem is mentem volna be hozzájuk tisztázni, azaz úgy kezelték mintha a decemberben küldött jogtalan dupla összeget basztam volna befizetni, ezért léptek...Másnap felhívom a navos nőt akinél voltam bent, hogy most még is mi ez, utána néz, vissza hív, hát sajnálja elkeveredett a papírom...

Új hozzászólás Aktív témák