Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz manchester85 #61020 üzenetére

    Én pl szeretek sütni-főzni, de legtöbbször nincsen egybefüggően annyi időm, hogy ezzel foglalkozzam. Így marad anyám lefagyasztott kajája vagy a bolti/éttermi cucc.
    Ha tényleg normálisat akarok csinálni, akkor alap hangon fél-egy óra. A mosogatás nem tétel, azt még gép nélkül is meg lehet oldani 10 perc alatt.

    Most, hogy ezeket leírtam el is gondolkoztam egy jó birkapörkölt vagy lasagne összedobásán. :P

    (#61026) madgie: Nekem mindig is ki volt/van rakva a laptop. Újabban az iPad. Megy valami sorozat, vagy youtube playlistem és nem a sütőmozit lesem. :N

    (#61032) icecave: Egy értelmesebb helyen egy menü kijön 800-1500-ból, de ha á la carte eszel az már megütheti az 5000-t is. Persze ennyiből már egy hétre is lehet húst venni.
    Viszont most, hogy kint voltunk síelni gondoltuk utolsó napon olasz pizza. Meg is lepett, hogy 10€-ért kaptunk. Nyilván pazar volt az itthoni felhozatalhoz képest. De a legnagyobb poén most jön:

    Geotagben ott van, hogy hol is volt a második főétel. Nem mertük bepróbálni, de érdekelt volna mit hívnak ők így. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák