Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz icecave #43706 üzenetére

    Akkor ezt is deaktiválni fogom mindig, ahogy a játékokat is. :R Ez egy igen fontos infó volt, köszi. ;)

    rolcsibácsi:

    Ha érdekel konkrétan, és mert felhoztad magad példának, adatlapod alapján nem vennék tőled iPhone-t. Példaként nézd meg az én adatlapomat. majd 2200 napos regisztráció, 4300 hsz, napi szintű fórumozás sokszor órákon keresztül, és egy magasabb rang ehhez kapcsolva, jó pár darab piros ponttal ami az üzleteléseimet illeti.
    Eddig bármit hirdettem a PH-n, még csak nem is legolcsóbban, szinte az elsők között adtam el. Gondolod ez csak szerencse? A felhasználók is jobban megbíznak egy olyan tagban, aki régóta itt rontja a levegőt. Nézd meg Karma adatlapját, rangját, presztizsét, ami a névhez tartozik. Szerinted megéné neki bárkit is átverni és újoncként kezdeni előlről 100-150k-ért? :U Elsősorban persze ez mentalitás kérdése, de aki már átlépett egy bizonyos szintet, és napi szinten az élete részévé vált a fórumozás nem úgy fogja gondolni ahogy levezetted.
    Egy példa:
    A Samsung Wave-et meghirdetés után 2-3 nap múlva adtam el 65k-ért fél évesen, úgy, hogy volt fent elég sok eladó példány, több olyan ami pár hetes, és olcsóbban mint amennyiért hirdettem...
    A mostani eladott N86-ot is 2-3 napig hirdettem és normál áron vitték el.
    Ezeknek a gyors és sikeres eladásoknak mind-mind köze van a ranghoz és a presztizshez.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák