Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Doresz

    tag

    válasz manchester85 #11709 üzenetére

    Rendben van, értem amit mondasz. Csak - szerintem - mi az mondjuk, hogy egy fóliának nem is az a dolga, ami miatt te kritizálod. Beázás, leesés, egyéb drasztikusabb kár ellen valóban nem véd. De nem is azzal a szándékkal vettem és tettem fel. Tudom, hogy csak a karcolástól, külsőleges kisebb sérülésektől véd a fólia. Ez rendben van. Beázás, zuhanás, törés már más dolog. Az ellen ott van az iSkin tokom, ami jobb védelmet biztosít. Vagy a bőrtökom. Övtáska vagy egyéb táska nélkül nem nagyon flangálok, ha ér a zuhé, hát ázzon át a sok réteg, mire elér a telóig, ami tokban van.
    Ha ilyenek miatt aggódsz, vegyél egy Otterbox Defender Case-t és el van intézve. Bár azzal már nem nagyon fogod zsebre dugdosni.

  • GuguGuru

    tag

    válasz manchester85 #11709 üzenetére

    Egyet kell hogy értsek Manchesterrel.
    Én elsők között vettem tavaly az iPhone-t, és rögtön utána megvettem hozzá az IS-t is...
    egy estét cseszkedtem vele, hogy jól felrakjam, és szépen fel is ment az előlapra, a hátlapnál a sarkoknál meg lettek az élek, mint Doresz-nél... És ettől az egész teló egy rohadt igénytelen gagyi feelinget áraztott. :W Ne etessük már magunkat azzal, hogy minden tárgyaláson mint a parfüm reklámokba mindenki oda lesz tőlünk, hogy mi milyen kurva igényesek vagyunk, mert van egy gagyi matrica a telefonunkon.Az éleket éreztem a kezemben, a kijelzővel egyáltalán nem lehet olyan "lazán" csusztatni, irányitani, mint nélküle, és aki szoktt azzal szórakozni, hogy olvasnivalót pont a szélekig tördelje, az tudja, hogy mekkora cumi a kissé ragadós IS. Ugyhogy a folyadékkal áztatva hál istennek nyúlás nélkül levettem, és szépen eladtam, aki megvette, örült neki, mert asszem 1500-al olcsóbban adtam, ugy hogy a hátlap em is lett csak részben feltéve, én meg csak 1500öt buktam, soha többet. :(

    Aki védeni akarja a telefonját, az használjon tokot. Én egy iPod zoknit használtam, azért nagyon jó választás, mert könnyű ki-be csúsztatni, az első 1 évben elég szoros hozzá, hogy nem esik ki egyáltalán a telefon, és "ágynak" is használható, amikor tok nélkül akarod lerakni vhová, kiveszed, leteríted a zoknit, és ráteszed. :P :C

    3/4 évig jól tudtam védeni a telefont, utána egyszer nem vittem magammal a zoknit, természetesen a véletlen mellé dobot kulcs azonnal húzott egy karcot a kijelzőre, és utána már nem érdekelt annyira a telefon, és többet használtam tok nélkül, persze 3 hónap alatt az alma jelvény félig lekopott, amugy még mindig ok az állapot.

    A 3GS-m is így fogom ha most megveszem használni, ez a zokni teljesen jó. Aki igényesebb körökben mozog, annak bőrtok.

    A hátlappal meg nem akarom rontani az itthoni "iphoneszakik" boltját, de Ebayen a hátlapokat még az igényesebbeket is 5 ezertől lehet kapni, ami full gyárinak tünik, és krómkeret, szerelő szerszámok, és még 3 további elem van a készletbe, de már 11 Eurótól is vannak rosszabb minőségűek, bár kép alapján azok se szarok.. És lássuk be, a gyári se vmi extra, hisz a dock-nál, és a némító kapcsolónál nekem meg is repedt, pedig ütés sose érte. Szal ennyire jó biztos az utángyártott is van.

    A melegedés témára meg, ha egy fekete műanyagdobozt a kocsiba hagysz a napon, az is forró lesz, szal nem a telefon hibája, a töltés meg a zseniális akku menedzsment vezérlőnek köszönhetően nem megy, hogy ne tegye tönkre a te akksidat. Szal ez előny.

    A felrobbanásokra meg annyit, hogy minden Lithium aku fle tud robbani, ha vhogy nedvességgel érintkezik, elég jól vannak szigetelve, de van jópár lithiumos videó youtube-on. Nokiák/ és SE-k is robbantak anno, és ha 40 millió iphone/Touch-ból eddig ha 10 nyilvánosságra jutott, hogy robbant, akkor ha 20x annyit titkolt el az apple, amit kétlek, akkor is 200 telefon még az is 0,0005 %-os hibaarány, amit a műszaki gyakorlatban úgy hívunk, hogy a hiba nem létezik. Ez nagyon nulla hiba arány, és kétlem hogy 200 robbant, de jó indulatú voltam, és így számoltam.

    Aki ezek miatt nem vesz iPhone-t azon csak röhögni tudok, és szívjon a többi szarral... :DD

    Giga Z77-D3H, Core i5 3570K@4Ghz 1.15V, Xigma Dark Knight,2x2048Mb Corsair VengeanceC9,MSI_GTX480_TwinFrozr2@830/2000,CorsairVX550,LogitMX1000/G15, FanatecGT3RSV2+Clubsport

Aktív témák