Hirdetés

Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    Sziasztok!

    Lenne egy pár kérdésem az iPhone-al kapcsolatban. Nokia N900-at cserélnék le, a webböngészőt már most siratom mert ennél tökéletesebbet és gyorsabban még nem használtam mobilban (pl. teljeskörű flash videó támogatás). Gondolom a flash videók lejátszásáról le kell mondanom ha iPhone-t veszek (kivéve a natív youtube kliens).

    Érdemes-e 3GS-t venni a 3G-vel szemben? Leginkább a játékokban nyújtott többletre gondolok. Vannak-e olyan játékok (és ha vannak akkor szépszámmal-e) amik szebbek 3GS-en és mennyivel? Speed Forge-ról pl. hallottam. Alkalmazások betöltési ideje nem érdekel, nem vagyok én olyan fontos ember, hogy ne tudjak + 5mp-et várni. Azért a 3GS csak drágább 40-50eFt-al és nem vagyok benne biztos, hogy megéri-e az árát. Mondjuk a VGA videó rögzítési lehetőség tutti hiányozna nekem a 3G-ből...

    Haverom iPhone 3G-jén már kipróbáltam a Safarit. Webaccess-en léptem be céges mail-embe és pl. nem tudtam fájl-t csatolni, szemben az N900-al. Erre pl. van-e megoldás?

    Multitasking tényleg nagyon belassítja a 3G-t? Hirtelen ennyi, köszi a válaszokat!

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Aktív témák