Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Hali,

    Rokon kislánynak ellopták az iphone 12 -ét. A find my appban, csak az órája szerepel, aminek mutatja is a helyét, de a telefon nincs a listán. A telóban külön aktiválni kellett volna a find my appot? Alapból nem működik?

    Ezen a helyen: Devices
    See details for the devices associated with your account.
    Szerepel az iphone 12 és az apple watch is, a telónál írja az imei-t írja a serialt stb. Ez azt jelenti hogy aki megtalálta nem sikerült feloldja és resettel legyalulja a telót? Tehát még aktív rajta az apple id, de valamiért nem mutat semmilyen infót.

    Valószínűleg egy gyerek lopta el, az uszodai öltözőből, azóta többször be volt kapcsolva, kicsöngött, stb, sim kártya még nincs eltávolítva, utoljára nem volt bekapcsolva a wifi és a mobilnet, gondolom a gps, sem, vajon ezért nem jelenik meg a find my app?

    Ha nem tudják a pint, amivel felold a telefon 100%-ban használhatatlan marad, ugye?

    Ha kitalálják a pint, ami sajnos nem túl bonyolult, akkor viszont már le tudják gyalulni teljesen a telefont, és újra használható lesz egy másik apple ID-val, vagy nem tudnak majd belépni, mert a jelenlegiből nem jelentkeztek ki?

    Köszönöm (droidos vagyok, nem vágom annyira mi meg hogy, de messze az iphone a legbiztonságosabb teló, szóval remélem maximum egy nehéz üvegszendviccsel gazdagodott a tolvaj)

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz gyapo11 #287497 üzenetére

    Ezt én is ezt a háromszögellést mondtam, beszéltek rendőr ismerőssel, azt a választ kapták, hogy nem fognak vele foglalkozni, mivel csak egy utcasarkot tudnak belőni, pontosan nem tudják megmondani hol a telefon, és annak ellenére, hogy ez elég lenne, mivel egy úszótársa lopta el, tehát az összes gyerek lakcíme elérhető azok közül aki hozzáfért, nem foglalkoznak vele.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    válasz gyapo11 #287548 üzenetére

    BTW, Valaki szerezte már vissza az ellopot telefonját, ezekkel a csoda ficsőrökkel? Azért az elég fura hogy egy gagyi airtag pontosabban megmondja merre van mint egy csillió yüanba kerülő telefon. Na mind1, én azt hittem már kiment a divatól ez a lopkodás, mert úgysem tudsz vele semmit csinálni, a pin és pass nélkül.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák