Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szpeti40

    addikt

    válasz Hovi #288341 üzenetére

    Én most facetimeoltam telekomos 5G-ről Debrecenben, végig hibátlan volt a kép meg a hang is, mintha wifiről lettem volna. Speedtest 480/50-et mért.

    Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

  • adika4444

    addikt

    válasz Hovi #288341 üzenetére

    Jól hangzik, akkor az 5G-vel szerencsém van. Nekem most rendesen megy, de néhány hónapja hetekig úgy akadt még egy netrádió is, hogy hallgathatatlan volt. Nem változtattam semmin, más neten a rádió is ment rendben, aztán most meg teljesen jó.

    Hektikus nagyon. Ha stabil net kell, én is beüzemelem a Yettel-es mifi-met.

    #288351Palesztin994
    OTP-s kártyát használok, sajnos egyre gyakoribb, hogy csak többedik próbálkozásra megy. Nem tudom, miért, amikor elkezdtem használni az AP-t 2019-ben problémamentes volt, az elmúlt fél-egy évben viszont néha nem akar működni. De még így is megéri vele küzdeni, mint elővenni a kártyát.
    #288387markknight
    Sehová sem vezető, végtelen vita lehet ez, de normális NAS-ról bármit bárhová backup-olhatsz, ellentétben az iPhone-nal, ami az iCloud-on túl kellőképp megnehezíti a többi felhős provider háttérbeli automatizált használatát.
    #288391Gicz
    Nekem bérelt szerverem van, két 960 gigás SSD-vel, de ugyanez megvan amit írsz, piszok kényelmes és én sem tudnám nélkülözni. Nekem még VPN-nel védett Vaultwarden fut rajta, így nincs azzal küzdés, hogy mi van a Kulcskarikában, mi van a Chrome-ban, mi van itt, mi van ott. Minden a Vaultwarden-ben van, telefonon Bitwarden, PC-n ugyanez, Brave-be, Firefox-ba telepítve, aztán csak működik :D
    Ha lesz kis időm, most saját magamnak hostolt névjegyzéket + naptárat akarok csinálni, hogy leváljak a Google-iCloud párosról és ami fontosabb, hogy automatizálva, szabványos formátumban tudjam tárolni a backup-ot az adataimról.
    #288404kinder93
    Asztali Brave mellett mobilon nekem is a Safari a nyerő. Majd ha kijön a Blink-es Chrome és Gecko-s Firefox, akkor megfontolom a váltást. Jelenleg nem igazán jött be egyik alternatíva sem.

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák