Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d.sophie

    csendes tag

    válasz B-L-A-C-K #135215 üzenetére

    Köszi a válaszokat és a tippeket, vissza nem fogom vinni, max megkapja a párom ha nagyon nem bírok vele :) Nem vagyok ez a kukacos ügyfél típus.

    Max fotózni szoktam, azt sem gyakran... Pláne nem 4k-ban, ezekre van fotómasinám :D

    Játékból is max 1-2 ha van fent egyszerre.

    Szóval ésszel elég lesz a 16-os is, a 128-ast én is sokallom, soha nem használnám ki még a felét sem.
    Most nézem a jelenlegin a 16 gb-ból még 7,17 szabad, és az sd kártyán is csak 1gb van használatban, és ez be van lakva ugye... :D Jó képeket mentettem le nemrég, szóval az kb. 50 db van rajta,de úgy nézem akkor is elég kell, hogy legyen ez a 16 gb...

    Ezt könnyebben el tudom dönteni, mint hogy belefektessek-e a drágább S-be :W

    Ha esetleg tudjátok, van hátránya annak, hogy telekomos készülék? Belenyúlnak? A függősítés magában nem érdekel, nem tervezek váltani szolgáltatót.

    Illetve, hogy hogy működik a könyvolvasás? Mennyire nagy macera pl. epub könyveket felpakolni rá?

    (a 6s plus 210.300-ra jönne ki, ez jónak számít egyébként?)

    (ez kicsit off, most néztem meg konkrétan, és drágábban hozhatnám el a sima plust, mint az S-t, ezt meg miért? :D
    és még egy kérdés, érdemes náluk készülékbiztosítást kötni, vagy ezt ne itt kérdezzem? Csak hátha van vele valakinek tapasztalata, hogy amúgy van-e értelme, vagy úgyis addig csűrik csavarják, hogy ne te járj jól... )
    köszönöm nagyon :B :DD

    [ Szerkesztve ]

  • #03372544

    törölt tag

    válasz B-L-A-C-K #135215 üzenetére

    Más wifi kapcsolatra átállni csak úgy lehet, ha bemegyek a beállításokba és ott végigzongozásom a dolgot?
    Droidon a függönyről ahol ki/be kapcsolom a wifit megjelenik egy lenyíló is, ahol választhatok másikat, itt nincs ilyesmi gyorslehetőség?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák