Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • headhunter

    addikt

    Invitel és én...

    1. 2016.07.30-én este a Digisport1 HD, Invitel Neotion CA modullal elkezdett akadozni. (szaggatott kép, mint a play-pause-play videó lejátszás közben).

    2. 1445-ön bejelentem, elmagyarázom, hogy központi hiba lesz, mert Berettyóújfaluban másik utcában (GoodSpeed) is ugyanez a hiba, megint jön egy "okos" ügyfélszolgálatos, szerelőt küld... :W

    3. Következő reggel átváltott a Sport2 HD-re a Digispor1 HD megjavult.

    4. 2016.08.01-én szerelő kijön, Neotion CA modul csere Smit CA Modulra, akadozás ugyanúgy megmaradt.
    (Legalább a Sony inkompatibilitás elmúlt a Neotion-nal) :U

    5. Szerelő aktiváltatja az új Smit modult a kártyával, fél óra múlva kódolt 5 adó.

    (SportM, Nat Geo Wild, Da Vinci Learning, Film+, Travel Channel)

    6. 1445 újabb kör, központi hiba lesz de egy újabb agyilag gyengén bútorozott szerelőt küld minden tiltakozás ellenére... :O

    7. 2016.08.02-án szerelő újra itt, megnézi a csatlakozást a bekötésnél (villanyoszlopon), jelerősséget a másik oszlopon, minden "pöpec" 100/93-95%)

    8. Időközben az 5 adóból csak egy maradt a SportM kódolt.

    9. Kártya frissítés kb. 6x volt az egy hét alatt és mindig kódolt maradt a SportM, ma 2016.08.09-én) jelenteném be újra, de kódolatlan... :Y

    10. Nem sok idő kellett hozzá csupán 1 hét és türelem, hogy magától megjavuljon.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Szerelőnek "Max. Respect", ő mindent megtesz és tett, de az ügyfélszolgálaton és a központi dolgozók szakértelmén lenne mit javítani...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Sport2 HD-nál, "természetesen" központi hiba volt, újra kellett indítani egy modult... :U

    UPC-sek a letekerik az Inviteles bekötési csatlakozókat, hogy a kábelt feltudják tenni, utána nem csavarják vissza vagy éppen, hogy lazán visszatekerik, van velük baj rendesen...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák