Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz kabelmania27 #21409 üzenetére

    Ja, én már eldöntöttem, hogy az ügyfélmegtartó opció nyújtotta spórolási lehetőséget kihasználom, de maradok az Invitelnél. Bár ez sosem igazán volt kérdéses, csak egy esetleges költözés esetén, kényszerből váltanék. Szerintem havonta 2-4 K-t lehet majd lefaragni, mert így lesz kompenzálásra képes a most épülő hálózattal, ahol nagyobb a sebesség, de az ár nem vagy nem sokkal magasabb.

    Tehát ha még friss szerződés esetén is aki lép az Inviteltől, az bukik egy telepítési díjat 17-20K, plusz ugyanennyi egyebet. Mennél kevesebb van hátra a hűségből annál többet, de minimum 30-60K között kötbér formájában. Abból inkább tápot cserélek, meg egyébre költöm. Felesleges pénzkidobás lenne. Ez a dolog anyagi oldala.

    Technikai szempontból meg kapnék a nyakamba egy HGW-t, ami kell a bánatnak az Archer C5 mellé. Persze tudom lehet vele bűvészkedni, hogy modemként működjön, de ez így adott.

    Szóval ha maradok kötbér megspórolva, ügyfélmegtartóval speciális ár kiizzadva, egyébként meg más óhajom nincs :D

Új hozzászólás Aktív témák