Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz #41133696 #21270 üzenetére

    :DDD Akkoriban az invitelnel 300gb volt az extrem hatar :D , ettol fuggetlenul nem lehetett olyasmit hallani, hogy emiatt barkit is kidobtak volna a szolgaltatasbol. Viszont bent volt az aszf-ben, bar mar nem emlekszem hogyan volt megfogalmazva. Most azonban semmi ilyesmi nincsen bent, ebbol kifolyolag jogosan nem korlatozhatnak senkit sem.

    Szerk: Kábelnetnél osztott közegről van szó ráadásul, tehát indokolhatja azzal is, hogy a többiekkel ellentétben folyamatosan terheled

    Helyi kabelnetes ceg nem is kultivalja emiatt a torrentezoket. VDSL-nel meg szerencsere tokmindegy mivan, ez csutkan megy 0-24-ben. :DDD

    A 70-es VDSL-lel nem próbálod ki ?

    Erdekel a tema, ezert multkor is figyeltem, kb 28-30gb-ot szippant le orankent, ezt alapul veve napi 680-700gb, havi 20-21TB-ot tudna lefele forgalmazni es meg erre jon ra a felfele irany. ;] :D

    -------------------------------------

    Kikeszit ez az idojaras. :W Ma mar vagy 4-szer huztam ki mindent modemestol, telefonvezetekestol, nehogy gond legyen. Mikor villamlik a kozelben en nem merem bedugva hagyni a cuccokat. A kozpontban csak "latjak", hogy ez nem halozati problema, hanem egesz egyszeruen nincs bedugva a modem. En ejszakara amugy is ki szoktam huzni es akkor is ha mondjuk egesz delutan nem leszek itthon. :F ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák