Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz westlake #38 üzenetére

    Háát... Igazából nem ragaszkodom ezekhez, csak más megfelelő lapot nem nagyon találtam... Legfontosabb szempont a 24/7 stabilitás, valamint hogy amiért fizettem, az működjön is, (support), másodlagos szempont a 24/7 értelmes feszes tuning (Ne legyen QPI/VTT fesz-temető, bírja a procit is legalább 4Ghz-ig, min 200 BCLK), és kritérium, hogy elférjen benne 2 VGA és egy PCI-os hangkari, valamint a multiméteres mérőpontok megléte. Nem hátrány, ha a kártyákat úgy tudom elrendezni, hogy kapjanak levegőt egymástól, ahol kell. Van mégegy lap, ami nagyon megtetszett, a DFI DK X58-T3eH6.... Sőt, kedvező ára miatt lehet, ő lesz a befutó, bár a nagytesó digitPWM-je is nagyon csábító... A mérőpontok hiányát leszámítva az Asus sima P6T-je is egész szimpi volt, de valahogy nem szeretnék Asus-t... ;]

    "akkor az elso par hetben nagyon meg fogod utalni a bios-a miatt.. sosem lesz stabil "
    Ugye ez a tuningra vonatkozott? Nyomok Load defaults-ot, akkor csak stabil les, nemdebár?? :U A tuningtól meg ne félts.... ;] Valahogy csak kiokoskodom, hogy stabil legyen... :D A memória tuningjához (subtiming) vagyok csak láma, de ott meg sak lesz auto beállítás, ha meg mégsem, akkor előszedem a régi screenjeim, és kisilabizálom, mi volt belőve.... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák