Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dime27

    őstag

    Sziasztok!

    Szerintetek mi lehet a hiba?!

    Eddig a tuningot 1600Mhz-es ramórajelekkel próbáltam mivel inkább a cpu-val voltam elfoglalva!

    Mai napon megprobáltam feltenni nagyobb orajelre is a ramokat elvégre is nem azért vettem belőlük 2400Mhz-est!

    Nos amit megfigyeltem a következő jelenség:

    Mind quad ill mind dualchanelben legfrisebb Aida-nál ha mértem memória olvasás-irás-másolás-t akkor mindig az írás részre joval kisebb pontot kapok és nem értem hogy miért mivel ha visszarakom a rendszert alapra akkor is ezt csinálja 1600mhz-en viszont nincs semmi gond!
    Megdögölhetett vmi a lapban, prociban vagy a memóriák lehetnek a ludasok?!
    Annyit megnéztem még hogy a lap felismeri mind a 4 modult látja mind a 16giga ramot ill leellenőriztem egyesével mind a 4 slotban mind a 4 ramot hogy elindul-e vele a lap és h látja-e a 4gigát de ezzel sem volt gond!
    Vagy esetleg be kellene állitani vmit a bios legmélyén?! :F Bár ez banális dolog de nem tudom h kellene erre vonatkozólag vmit az a gyanum h nem...
    Még azt is megcsináltam hogy kivettem az elemet ill ujra visszatettem de ezután is ugyanaz volt a jelenség!

    Kérlek vki segítsen már mert jo lenne tisztázni vhogy hogy mi dögölhetett be bár remélem h nem ez van! :( :U :R

    [ Szerkesztve ]

    Google Pixel 6a+iPad 2021

Új hozzászólás Aktív témák