Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz kiszpista900 #8518 üzenetére

    Kicsit konkrétabban is leírhatnád, hogy mi a cél. 4.8 GHz, vagy 5.GHz, minden magon fixen stb.. Giga lapoknál az LLC-t szavakkal csinálja, extrém azt hiszem ami ajánlottabb. Nem ajánlott az ultra extrem vagy mi a neve, bocs, nem emlékszem fejből. 1.36V-ot ad nálam is alapon a lap, kézzel adtam be, de én fixált frekin és fix vcore villannyal használom. Terhelés alattit nézd, pl egy Cinebench amikor fut, akkor készíts egy fotót, kapni fogsz segítséget. Kezd el, és ha elakadsz kérdezz nyugodtan. Visszaolvasva találsz sok hasznos infót.
    HWINFO a leghasznosabb monitorozó, ha lehet, azt használd.
    Valahogy így próbáld meg a fotót csinálni, kb. ezekre az adatokra kiváncsi, aki segít neked.
    A lényeg, hogy valamelyik LLC-vel találd meg a legalsó stabil feszültséget. 30 perces CBR23 jó kiindulásnak. Ha az ilyen adaptív feszekkel akarsz játszani, arra kicsit kevesebb segítséget kapsz, nem nagyon van itt olyan, aki úgy használja. Allcore 4800 MHz szépet mutat, és az nem extrém tuning.

    Más.

    Y Cruncher-t sosem mértem még. Kíváncsiságból lefuttattam az OC nélküli 24/7-es profilomon. Ilyenek lettek. Aki készített már ilyet, megoszthatná.
    Életembe nem próbáltam, csak itt van ebben a Benchmate pakkban, így jött a próba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák