Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    Üdvözlet Urak,
    erősen elhatároztam, hogy jelenlegi árakon most váltanék feljebb. Hozzáteszem, nem vagyok elégedetlen a mostani 8700k procimmal sem. Nagyon jó, de szerintem a jövőben jobban járnék az 1200-es foglalaton. Tudom és bocs, ez nem a milyen lapot/cpu-t vegyek topik, de ti ezt használjátok. Attól tartok, hogy ezek az árak nem lefelé mennek, így beruháznék rá. Ezért volna pár kerdésem. Röviden a felhasználásról. Kizárólag Battlefield 5 most és ha megjelenik a 6, akkor az. 0.1% és 1% fps ami nálam fontos. Abban bízom, hogy ezzel nyerek kicsit. 10700k 850k és 900k procikon gondolkodom. Árukeresővel egész jó árakat ad be a vizeseknél, az szerencsés nekem, mivel fehérváron van is. 10850k-t néztem ki 140 e Ft-ért. Ehhez választanám az Aorus z490 elite ac-t 71 e Ft. Msi Tomahawk a másik amit itt írtok 78 körül mozog most. Aorus nekem szimpi, 12+1 power phase. Biztos hogy próbálgatnam, hogy mit lehet kihozni belőle, tehát lenne tuning is. Ezzel is kérdezném, hogy kell e delid relid vagy ezek már jól forrasztott cpu-k? Jelenleg a 8700k 4.8 GHz-en tökéletes 1.22V-on, deliddel és egy Deepcool Neptwin v2-vel 55C bfv alatt. Gondolkodom aio hűtésen egy Fractal Design C+ S28-on. Nálam örök élet lenne mert az éves óraszám az kb 80. Bfv méri, heti 2 óra sem. Van amikor 1 hónapba be sem kapcsolom, ez tényleg egy Battlefield gép. Mindent mobilról intézek, na, abba van óraszám. Illetve kérdezném a 10700k az olcsóbb, hogy mennyivel gyengébb. Azt nem mondom, hogy pénz nem számít, de pár évig nem kellene költenem ezekre. Memória maradna a jelenlegi 2x8Gb Gskill rjV 3200MHz. Valószínű, hogy a Deepcool hűtő nem lesz elég, Noctua fekete 15-ös még ami tetszik, de a vizes pumpa sem fog nálam elkopni, max berozsdálni. A 8700k 0.1% jelenleg 40-50 fps, ahogy néztem a 10700/900k videókat, felmegy 70+fps-re is ami ritka bfv-nél. Ha esetleg valaki tudna észrevételeket írni, hátha valamit nem jól tudok, jelezze. Bocsi a hosszú hsz miatt, köszi, üdv., zeb

Új hozzászólás Aktív témák