Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dime27

    őstag

    Üdv Nektek!

    Elkalandozott az agyacskám, hogy mekkora hülyeség lenne most hirtelen váltanom skylake rendszerre a jelenlegi rendszerről ami adatlapomon található?! :F :DDD
    A jelenlegivel meg vagyok elégedve stabil meg minden viszont procirol ill alaplaprol már lejárt a gar ill 30%-ban hajt a kíváncsiság is...sokak szerint elég koros rendszer már és igen tudom h teljesítményben még mindig benne van a top-5-ben legalább...

    A kinézett lap tutti hogy Asrock Z170 OC Formula lenne nagyon jokat olvasgatok rola viszont mivel nekem fontos a színösszeállitás eléggé megnehezítené a dolgomat!Fontos lenne, hogy legalább a memória,procihűtő, és a lap vmilyen mértékben passzoljon egymáshoz!Egyenlőre vidkarit és házat nem szeretnék cserélni!

    Néztem TridentZ ill Corsair LPX memókat az utóbbi jobban elférne sztem a cpu hűtőm alatt a TridenZ 44mm magas szoval az igy saccperkábéra most ugy gondolom mérés nélkül h nem férne be alá, ill a sárga hűtőbordás változatát amit kinéztem( 3200Mhz cl14) jelenleg ugy látom sehol se tudnám beszerezni hazai garral!
    Viszont cpu hűtővel ha mégiscsak lecserélném azt is meg lennék lőve mivel ha azt akarom h ne takarjon soakt a lapbol akkor vmi kompakt viz kellene rá no de olyanbol meg főleg nem találtam olyat ami mondjuk vmi sárga-fekete szinkombóju lenne.Esetleg Alpenföhn Matterhorn Rev C Black Edition ha egytornyost vennék csak?!Viszont az nem hiszem h nagyon meg tudna birkózni egy 4.5-re huzott 6600k-6700kval....

    Szal most ilyenek keringenek a fejemben, bocs ha sok voltam... :B :K :U :R

    Google Pixel 6a+iPad 2021

Új hozzászólás Aktív témák