Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lordus

    senior tag

    válasz #90933760 #37063 üzenetére

    köszi a gyors választ! :R

    irodai: kicsit siettem...
    Szóval ebben van a 7300-as, ez egy dell optiplex gép, amin elég sokat photoshopozok... Szóval ebbe azért lenne igazán jó a dupla cache, meg a magasabb órajel, mert ezt ugye nem lehet húzni, de a grafikázás miatt jól jönne egy erősebb prockó, bár nem panaszkodom erre sem...

    otthoniak: ezekben van az e7500, egyik jó alaplappal, amin minden állítható, másikba meg gengébb lap, amivel max 15%-ot lehet húzni a procin (jóformán semmi beállítási lehetőség) de ebbe most vettem egy gtx650TI vga-t, ide meg jól jönne némi procitöbblet, hogy kihajtsa... (Húgomé az utóbbi gép, nem akartunk sokat rákölteni, jó lesz ez így szerintem)

    A másik meg az enyém, abban marad egyelőre a hd4850, de a proci itt is erősödhetne, főleg, hogy nem kell eladni a régit, hanem beszámítják (így kerül kb. 3900 ft-ba, hogy leadom a 7300/7500-ast és adnak helyette 8400-ast)... Én meg úgyis havonta 1x kapcsolom be ezt az asztalit játékra, ezért is gondoltam, hogy hoz egy pici többletet, minimális ráfordítással

    Ja, és a ramok ugye csak 800-asok, ezt sem tudom, hogy mennyire fogja vissza az egyébként 1333mhz-en ketyegő 8xxx szériát...

    Nos, fentiek fényében már talán könnyebb ítéletet mondani, várom :)

    [ Szerkesztve ]

    DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

  • Lordus

    senior tag

    válasz #90933760 #37063 üzenetére

    hopsz, most olvasom feljebb, hogy a 650ti-hez már q9xxx kellene, hogy teljesen kiaknázzuk.
    Mindegy :) most ez a lehetőség van, annyit már nem szánunk rá, akkor inkább vennék i5 procit, "ingyen ddr3" ramokkal, stb...
    Remélem, hogy azért egy 8400-as picit megráncigálva azért ha nem is teljesen, de ahhoz közel tudja kihajtani a 650ti-t...

    DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

Új hozzászólás Aktív témák