Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzs73

    őstag

    válasz sz.j #31043 üzenetére

    Látod látod én ezért mondtam hogy nem linkelgetek eredményeket mert kaptam már én is rendesen hogy mit idegesítem a többieket,meg hogy ez már kamu meg stb.Ezen túl is léptem végül is és én is tesztelgetek mert szeretem csinálni de nem nagyon lát tőlem senki teszteket.Ez van.El kell fogadni.Szerintem aki kíváncsi az eredményeidre el fog menni rendszeresen az oldaladra és megfogja nézni,ahogy én is teszem.Persze át is lehet ezen lépni ha téged nem bosszant a dolog hogy lassan napi szinten beszól valaki mert jogodba áll.A ph-ról meg attól függetlenül hogy szeretek ide járni mert szerintem is az egyik legjobb fórum magyarországon a véleményem továbbra is az hogy sajna nem olyan mint 1 évvel ezelőtt meg régebben.Egyre több a nézeteltérés és kritizálás,nem olyan barátságosak az userek de hát ugye az ország helyzete is sokat romlott ez tény.Na mindeggy azért nem rossz ez csak követni kell a változásokat és el kell fogadni a tényeket.Remélem nem sértettem meg senkit ezzel a véleménnyel,ha meg igen azt is el kell fogadni.Azt kell nézni hogy milyen sok barátság jött itt létre a ph-n és mennyi jó üzlet.A rosszabik fele még mindíg jóval kisebb ez a lényeg.További jó forumozást. :)

    If a second or you are the first to lose.

Új hozzászólás Aktív témák