Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sentinel80

    aktív tag

    válasz Carasc0 #9 üzenetére

    Az hogy lightos nem teljesen pontos, arra gondolok nézd csak meg bármely karaktert:

    Ha elkezded nyomkodni az amolyan MKX ből átvett módon bárkit választasz, már akkor 2-3 combo t eltalálsz, sőt ugyanez igaz a képességekre: le hátra X, le előre X, előre, hátra Y általában. Sőt észrevettem olyan finomságokat is, hogy pl sokszor figyeltek rá, hogy ne mindegyik skill más irány kombináció legyen, van akinél 2x hátra előre, 2x le hátra van csak egyszer X el, egyszer Y al. Ez is arra utal könnyebben megtanulható, megjegyezhető.

    Nem azt mondom van összetettebb combo, a védés is így nehezebb, de bárki aki régen játszik verekedős gamekkel, mint én, azt mondja, hogy itt figyeltek arra, hogy se a képességek, se az alap combok ne legyenek nehezek. Próbáld meg ugyanezt egy MKX nél, max 1-2 képességet találsz el, de a combo ra is igaz. Egyértelmű hogy akit a MKX el nem tudtak megfogni, mert fanyalgott (olvastam többszőr ilyet) azt megfogták a Injustice el, mert könyebb irányítani és látványos mozdulatokat csinálni.

    Sőt mégegy észrevétel, még MKX nél a az olyan mozdulat mint a le-hátra +X pl sokkal finomabban (nagyobb tűréssel) ffogadja a game, 10-9 esetben, sőt 10-10 esetben eltalálni, MKX nél sokszor elnyomom a karral pl a le-hátrát, nem jönn őssze a mozdulat, de aki játszik MKX el az tudja miről beszélek.

Új hozzászólás Aktív témák