Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz KROK640 #2507 üzenetére

    dehogy laktak... par havonta megnezem a hirdetest es folyamatosan kiado :DDD

    ingatlan.com bekovettem egy csomo elado ingatlant, csak lefele mennek az arak,
    bekoveteskoritol 10-12%-t 3-4 honap alatt engednek tobb lepesben altalaban, es akkor abbol meg mennyi megy le amire tenylegesen eladjak
    pl bekoveteskori 49,9-ert hirdetett keco 43,9-g bezuhanas utan tunt el egy masfel honappal
    szoval gondolhatod, hogy max 41,5-42 volt az, amiert meg is vettek
    lehet amugy elotte 50 felett is volt hirdetve, en 49,9-nel jeloltem be a kis csillaggal, szoval csak onnantol tudom
    ezt akarhogy nezem ~15-16% koruli minusz (legalabb)

    de volt olyan is hogy 45 teljes berendezessel butorokkal, 2 eve felujitva a konyhabutor nagy mosogato, beepitett suto, mikro, +hutogep +mosogatogep minden patent
    a furdo csitti-fitti szelesitett kad "vizeses" tusoloval qrva jol meg volt csinalva az egesz +mosogep + szaritogep
    raadasul eleg harmonikus is volt szinekben minden
    na az egy het alatt eltunt
    volt hozza dupla parkolohely is ennyiert (nem garazs), fedetlen de nevre szolo sajat beallók ket autonak
    ezt el akartak adni, nem csak hirdetni

    masik meg 53-ert arulja es latod rajta, hogy ott boven lenne mit csinalni

    hat neki sok sikert kivanunk kb, de a 45-shoz kepest ezt neki max ~35-ert kene arulnia :DDD

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák