Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • integrated

    tag

    válasz woteska #2225 üzenetére

    Belinkelem én hogy csináltam annó!!

    10 perc alatt frissítettem 1.0.1-ről 1.0.7-re. Erikkire verziója is ez ami nekem volt.
    Leírom részletesen ide, utána mindenki a saját felelősségére próbálkozhat, HA akar.
    Letöltitek ezt, regisztrálni kell a weboldalra. (Ez RVR400-ROM-ja, full magyar, semmi gond nincs vele)
    http://www.needrom.com/mobile/v3-e/
    Utána letöltöd az SP Flash Tool nevű programot. Megnyitod, és jobb oldalt láttok majd egy Scatter loading fülecskét, erre rákattoltok és kikeresitek ezt a fájlt(MT6582_Android_scatter.txt) <- ott találod ahova RVR400 romját letöltötted(Asztal, vagy letöltéseid mappádban). Utána kissé balra középen lesz egy legördülő fülecske ott kiválasztod a "Download only"-t. Majd ezek után rákapcsolsz a fentebb lévő nagy zöld színnel jelzett Download feliratra. INNENTŐL KEZDVE EZZEL NEM CSINÁLSZ SEMMIT!
    HANEM-> Bedugod a KIKAPCSOLT telót a PC-be (lehetőleg win 7/8 legyen fent, és a driverek is szintén)
    Amint bedugtad vársz 10 másodpercet, és EGYSZERRE SOKÁIG lenyomva tartod a hangerő fel-és bekapcsolás gombot. Na már most ha minden jól ment a PC-n elkezd töltődni a kis csík alul..1%..2%..3%..stb, ekkor elengedheted a 2 gombot a telefonon és VÁRSZ NEM PISZKÁLSZ SEMMIT amíg el nem éri a 100%-ot, ha elérte akkor újraindul MAGÁTÓL a telefon. Várj 1 percet nyugi, újra fog indulni. Ha meghallod a bekapcsolást jelző dallamocskát kihúzhatod az USB-ből a telefont.
    Nagyon szívesen.-> Saját felelősségre csak!! Driverek legyenek letöltve!! win7en csináltam, szerintem xp-n nem fog menni.

    [ Szerkesztve ]

    iNew V3 1.0.8 ROOTED; Nokia Lumia 1520, Xperia Z2 WHITE

Új hozzászólás Aktív témák