Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Tim82 #60287 üzenetére

    Áhh, ez az idióta nevezéktan... :DDD Természetesen az X201-re gondoltam.

    (#60288) Chaser: Na, az az a 2-5% sebességelőny. ;] De ezért i7-nek hívni, vicc. :P

    (#60289) scarbantia: Hát igen, szomorú. Nekem az egyetlen pozitív élményem laptopos kijelzőkkel az az említett Dell gép, na, ott volt egy "hű, azannya, ez dejó" érzésem. :) Pazar betekintési szögek (IPS szerintem) szép színek, jó átmenetek, jó fényerő, úgy egyben van az egész. Hogy mennyire szemfárasztó, azt nem tudom, 20-30 percnél többet nem dolgoztam rajta egyhúzásra még.
    A T410-nél legalább hatalmas pozitívum, hogy legalább a PWM-el nem gyilkolja a szemet. :DDD No, meg ha jó szögből nézed (sic!) akkor vannak feketék, és átmenetek is szürkébe, lecsekkoltam EIZO monitortest-el alaposan. Sőt, igazából csak a kritkán aluli betekintési szög a baj az enyémmel, és az egyenetlen fényerő, minden más tekintetben rendben lenne. Szóval megpróbálom így nézni, lehetne ez klasszisokkal rosszabb is. :R

    Hát igen, a T440 nekem sem adja. Se ThinkLight, se normális beviteli eszkzök, nem előnyére tervezték át az egészet. :( Az X220 nagyon ott van, még a T430 is elmegy amúgy a frissek közül, de a T440 nekem már sok. :DDD Ilyen szempontból nagyon örülök a T410-nek, az még jól ki volt gondolva és megcsinálva. Egyedül az akkuval bánhatna csak kicsivel finomabban, meg ugye szegény sokat szidott kijelző. :)

Új hozzászólás Aktív témák