Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Francia91 #47247 üzenetére

    Itt is vannak a régóta ígért fényképek.

    Összehasonlításként az eredeti, sárgás kijelzővel készült fotók meg itt.

    A képek egy ósdi Olympus kiskompakttal készültek, ennek volt épp feltöltött akkuja (és a telefonomnál egy fokkal jobb fotókat készít).

    Ez a kijelző sem tökéletes. Vannak a felületén karcok (bekapcsolva nem látszanak azért, fehér vagy fekete egyszínű háttérnél, illetve kikapcsolva igen). eBay-ről van, egy fórumtárson keresztül. Én B-nek mondanám az állapotát, a karcok és némi háttérvilágítás-egyenetlenség miatt - az utóbbi talán látszik a Dead Pixel Buddy fehér hátteres tesztelős képen.

    Viszont ugyanígy LG gyártmányú panel, jó fényerővel és betekintési szögekkel. Ha a másiknak sikerül teljesen újra kicseréltetnem a külső rétegét, akkor azért valószínűleg az kerül vissza, ez a kijelző meg majd az apróra, a karcok miatt.

    A szerelés közben tűnt fel, hogy a kijelzőkeret jobb alsó sarkát már nem lehet egészen visszacsavarozni, mert gyakorlatilag nem fogja már meg a menet ott a csavart. Azt még cseréltetnem kell. Ezt leszámítva nagyjából elmondható, hogy készen vagyok vele, mert közben akkukat is szereztem ehhez és a barátnőm T500-ához (persze, a szokásos Express Card USB 3.0/eSATA kártya és belső mini-PCI-e helyre SD kártya még fog kerülni bele).

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák