Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz sutszi #114149 üzenetére

    Én pedig egyszer egy komplett pezsgőgyárat felvásárolok, ha nem lesz kiforgatva az embernek az írása és lesz kontextusban értelmezés :B
    Amúgy parancsolj: 840 G3 vagy E7470 WQHD-val. Mindegyiket hamarabb venném, mint a T460-at. T470 pedig nyilván instant kukta.

    Igen, T43p, really. Ezért vettem W500-at is most a T60-ak mellé. Hogy amikor 10 meg lassan 15 évvel ezen gépek után seggünket verjük a földhöz egy 250 nites FHD paneltől gatyarom színtérrel, akkor le tudjam vinni a vérnyomásomat, hogy ahha, ja, cool, na haladjunk. Ez nem minősítés a kolléga felé, ez a trend és a vonatkoztatási rendszer felé szól, hogy kicsit nézzünk magunkba, kastélyból néztük a munkásokat, most pedig a kútból szólunk fel, hogy küldjék le a vödröt.

    Ismétlem: senki sem beszélt műveletekről, senki sem beszélt procikról, akkuról és bármi hasonlóról, itt arról volt szó, hogy egyszerűen ilyen legendás gépek mellett egy T470-et megemlíteni egy ilyen kijelzővel szerintem már-már sértés kategória :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • HSM

    félisten

    válasz sutszi #114149 üzenetére

    Btw, amúgy kukac védelmében, azokba a gépekbe eléggé "belépő" FHD IPS-ek kerültek, jóindulattal közepes kontraszt, jó esetben 60% körüli sRGB fedés, tipikusan szerény 6biten tálalva.
    Egy megváltás persze a régebbi 14" TN-ek után, de a kiválótól is messze vannak. Szerintem hasznos, hogy ezt megjegyezte, jobb ezekkel idejében tisztába lenni, mint utólag csodálkozni, hogy miért van bizonyos dolgoknak "fura" színe a képen...

Új hozzászólás Aktív témák