Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz vicze #105668 üzenetére

    Meglepődtem én is, de ez jött ki. Én abban reménykedtem, a sebesség kompenzálja majd a nagyobb fogyasztást, de nem, a folyamatos olvasás folyamatosan "ébren" tartja a cuccot, és úgy kéri is a magáét.
    Ajánlod vagy sem, nekem szuperül elvan a 970 Pro a T460s-ben lassan majdnem egy éve, napi használatban. :P És mint írtam, melegedési gondjaim sincsenek vele, pedig amúgy maxos T460s, i7-6600U-val és 20GB rammal, és adok is terhelés rendesen az SSD-nek. :D Elképzelhető, hogy kellő direkt piszkálással túl lehetne melegíteni, de akkor megvédi a throttling, ami amúgy ezeken nem 70, hanem 100 fok körül van, nem tudom pontosan hol, mert sosem melegedett el addig.

    Viszont nem emlékeztem teljesen pontosan, 8x-os sebességgel játszottam le, CPU-t 4,5W-ra terhelve, legyen picit több terhelés. [link] .

    Amúgy ami eszembe jutott, régebben nem ajánlották a Samsung NVMe driverét, mert gyorsabb volt, mint a beépített Ms, de jóval torkosabb lett tőle a meghajtó, így én csak a Ms félével használtam végig. :K

    Amúgy gyárilag ez az FRU volt benne: 04X4450. Nem találtam pontos adatlapot, de a hozzá legközelebb álló modell (látszólag ez a széria, single sided M2) tipikusan 2,5W-ot eszik olvasás közben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák