Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • blackmoto

    senior tag

    válasz blackmoto #632 üzenetére

    Most direkt leteszteltem, windows alapon minden beállítás (semmi gyorsítótáras írás, stb.) 172 file 11 mappában, 486 MB, pontosan 14 perc alatt ment át. A fileok 1 és 8 mega közötti méretűek, de a 80-85%-uk az 2-3 mega közti.

  • cherockee

    aktív tag

    válasz blackmoto #632 üzenetére

    igazábol nem 20 perc, csak akkor annyi ha előtte még törlök is. szóval inkább ugy fogalmaznék 20 perc alatt fel lehet tölteni zenével.
    eq: igazábol nincs vele bajom, én is állitgatom, csak a tapasztalatom az lett hogy bbe-t, mp enchancet használva nagyon szépen szól, mach bass-el csak finoman, max 3-ra állitva már elég, a 3d hatás szintén 2-3ig egészséges, felette mind2 elnyom bizonyos hangokat. eq-val probáltam igazitani rajta, de inkább visszavettem, és az eq rock-jazz beállitásai teljesen lefedték a zenéim 90%át. csináltam külön egyet a user eq-ban a filmzenéimnek, pl fűrész filmzene, fele nyikorgás, meg elvont dobok, morgások, és ahhoz kellett egy saját eq. csak azé mondtam hogy ne nagyon állitgassák inkább az emberkék mert ha nem tudja melyik freki mit jelent akkor el is cseszheti. még énis el tudtam mikor fülest cseréltem. hd 202-esről 201-esre, kényelmi okokból. szóval ezért irtam az eq-nukut. amugy a 201esnél javallott a magast megtolni, bassből meg visszavenni, ha valakinek ilyen fülese van.
    yepp: igen, joyos, cska azé irtam mert olcsobb és kisebb. amugy a hangját kicsit befigyeltem, nem olyan joo mint az iaud, kicsit lassabban is vált, meg ilyen aproságok, de pl az elemcsere abban jobb. hja és azé mondtam hogy kisebb mert kaptam egy nagy seni 7valahányas fülest meg egy ilyen yeppet, hogy dobjam egybe őket. rámahináltam a fülesre a yeppet, és tökre jool megy. iaudiom már nem férne rá, igaz most kézre csatolva csücsül a mobilom, a szemüvegem meg a kamerám mellett. igy se rossz.

    fém....tényleg az, hideg is, meg rá is mértem multiméterrel:). csak az tévesztett meg hogy nagyon pille érzése van, meg azé ilyen felületet direktbe kiképezni alubol kicsit butuska designerre vall szerintem. le kellett volna szálcsiszolni, vagy csak porfesteni. vagy bármi. szerinted nem ugy néz ki csak ránézéskor mint egy müanyag játék?. yepp pl ebben is veri, meg az ipod minik is. de amugy ez egy buta nyavajgás, élete 90%át kezemre csatolva egy tokban tölti majd, szóval:).

    tanács 1 blackmotonak: mach bass-en lehet finomhangolni kicsit az eq-val, probáld ugy hogy az első két band az eq-ban kb egyenlő legyen, első max 2-3al legyen több. kicsit visszábbfogja.

    kérdés 1 főleg blackmototól (bárki irhat ha tud:)): mi az előnye annak ha a jetshellel másolom rá a zenéket? nekem nem gyorsabb, playlisteket is lekezeli simán felmásolva is, 18 mappából mindet látta, sima total commanderes másolással is. a beállitási file-okat meg meg lehet találni rajta ugyanugy, pl rádio, meg szinek beállitása egy jegyzettömbel is átirható. szerinted miben jobb a jetshell? bár látom te se azt használod.

Aktív témák