Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vili13

    őstag

    válasz Intelligencs #617 üzenetére

    Szerintem az iAudio akkor sem lenne rossz választás, ha lehetne kapni iRivert. Én az előnyök és hátrányok ismeretében nem cserélném iFP-re a G3-at. Nem kell a különböző tudású fw-ek között válogatni, rendesen lejátszik ogg(vorbis)-t, kisebb, magasabb az üzemideje, és legalább olyan jó hangja van.

    A 2x13mW pedig nem olyan kevés. A Sony lejátszók 2x5mW-jához képest például rengeteg, és olyat is használnak emberek... Én a G3-at utcán kb. 32-33-as hangerőn használom a 40-ből, és így már bőven elég hangos az én partykon edzett füleimnek is. És még senkit nem hallottam az iAudio lejátszók hangerejére panaszkodni. (Az iRiver 2x18mW-ja is csak 2x15mW Eu fw. használata esetén!)

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Intelligencs #617 üzenetére

    A hangerőkülönbség szinte elhanyagolható. Számora 12-13mW-nál nagyobb teljesítménynek már nincs jelentősége, ha készülket választok. Persze extrém esetben (nagy fejhallgató, >32 Ohm) előfordúlhat, hogy kicsit kevésnek érzed.

    vili13 írta:
    ''Az iRiver 2x18mW-ja is csak 2x15mW Eu fw. használata esetén!''

    Ez tényleg így van, tapasztaltam.

    Egyébként ha meg tudod oldani, akkor szerintem nézz ki a BNV-re, mert kinn lesznek az Info.-sok, és talán ki lehet majd próbálni az F1-et, ami már 2x18mW-ot tud.

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Intelligencs #617 üzenetére

    Nyugodtan vegyél iAudio-t. Bőven elég a 2X13 mW. Én is max. 33-on hallgatom (régi, gyenge kivezérlésű mp3-ak esetében is csak max. 34-en), fölötte már szinte fáj, különösen, ha sok magasat adsz az EQ-nak. Ezért szerintem tök fölösleges a 2X18 mW. Ha a metro-n nem kell több a 33-as szintél, akkor nincs olyan hely, ahol több kéne. (Hacsak nem légkalapáccsal dolgozol :DD)

    Ha a diktafonra apellálsz, akkor biztos vagyok benne, hogy nagyon meg leszel elégedve az iAudio-val. Szerintem közel DAT-magnó szintű tudása van.
    Olvasd el pár HSZ-el följebb az észrevételeimet a G3-mal kapcsolatban. Na kb. annyi az össz negatívuma a lejátszónak! Ha azokkal ki tudsz békülni, akkor nyugodtan vegyed. Ráadásul ebből kapsz akár 2GB-osat is.

    Get Moded!

Aktív témák