Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • blackmoto

    senior tag

    válasz Mic ACE #445 üzenetére

    Nos a diktafonról annyit, hogy tiszta amit felvesz, de csak jó 1,5-2 méterig 10-es (legjobb) érzékenységre állítva. Szóval tényleg diktafon, nem ezzel fogsz felvenni egy előadást, az biztos.

    A fw-kről meg az véleményem, hogy az 1.60-as az utolsó hivatalos az iaudio.com-on. Azzal nincs is semmi baj. Semmilyen hibát nem találtam benne. Az 1.70-es meg nem hivatalos, ezért lehet benne bug. Egyébként a 2.70-essel nem volt problémám, abban a jó 15 órában (összesen) amíg nyúztam. :) Ennek az ogg-s softnak akkor van értelme, ha vki állandó bitrátás filékkel rendelkezik. Egyébként se értem mire jó a Q8-as ogg, egy maj' 4 perces szám 12-13 mega. :Y Ahhoz megint gigák kellenek. Jó magam elvagyok a 128-as mp3-mal is, csak a kulcsszó az, hogy eredeti cd-ről legyen grabbelve! Úgy nem igaz, hogy átlagember bármit is észrevesz rajta. Még nekem se tűnik fel, pedig abszolút hallásom van. :B

    Valódi értelmét egyébként nem látom a wav-ba való rögzítésnek, mert azért háttérzaj marad így is úgy is kis sistergés formájában. Ez a diktafon dolog úgy jó, ha leteszed az asztalra, és körbeülitek. :DDD
    A line-in, és a rádióbol való felvétel az nagyon jó. Annak van igazi értelme. Legalábbis számomra...

  • blackmoto

    senior tag

    válasz Mic ACE #445 üzenetére

    Az lemaradt, hogy az infopatikától rendeltem neten.

    A diktafont meg úgy értettem, hogy 1,5-2 méternél távolabbról nagyon halk.:(

Aktív témák