Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz yash #3358 üzenetére

    Ő választotta, de...

    nálam az Infopatika most kapott két óriási fekete pontot. Először is E3-as Meizu-t akart az asszony, de felhívtak tegnap, hogy az nincs, mondom sebaj, legyen az 5-ös, az úgyis jobban bejött nekem is, igazából asszonynak is, csak ő sajnálta az árkülönbözetet.

    Erre ma hívnak, hogy elfelejtették feladni a csomagot tegnap, így csak hétfőn kapom meg.
    Elmennek a nagy büdös francba...ráadásul az asszony hétfőn elutazik egy hétre és már vitte volna magával a lejátszót. Ő lemondaná az egészet. Csak az a szerencséjük, hogy nincs jobb. Rendeljek Edigitaltól? Inkább nem, róluk még több rosszat hallottam.

    Remélem, ha megjönnek a ketyerék, azokkal nem lesz baj, mert ha még garis ügyintézés is becsuszik innen 250km-ről...sok jóra nem számítok velük kapcsolatban már.

    Baromi mérges vagyok rájuk, azok alapján,amiket eddig olvastam róluk, sokkal profibb, szervezettebb csapatnak tűnt. Mi az, hogy elfelejtik? Kétszer beszéltünk telefonon tegnap és nyomatékosan kértem, hogy pénteken itt legyen.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Aktív témák