Hirdetés

Aktív témák

  • Mic ACE

    aktív tag

    válasz vili13 #560 üzenetére

    Hát lehet, hogy szőrszálhasogatás, de nekem adrótnélküli verzió az kritérium. Ma saccoltam egy Iriver 999-est, és úgy találtam, hogy ott lehet, hogy az ajtó már valszeg belelógna az USB csati vonalába. Ha ez igaz a G3-ra is, akkor ez kizáró ok. Igazándiból ami nekem nagyon szimpatikus a G3-ban az az AA elem/akku használat, és a joy. De erős kételyeim vannak a masszivitását és az USB csatlakozást érintően. Átlátszó tokkal nem hordanám, mégha növelné is a masszivitást, amúgy meg félek, hogy leejtem a kemény padlóa, és már el is törik. Ergo valószínűleg kizárnám. Marad inkább az iAudio 5 és U2 (esetleg 4). Mindent olvastam, amit írtatok róluk a topicban, de valahogy még mindig keveslem az infót. A G3 agyon lett tárgyalva, de vannak itt 5 és U2 tulajok is, nem bánnám, ha ők is írnának többet. Még mindig nem kaptam választ diktafon minőség, akku tartósság ügyben. Szóval melyik kütyü miért jobb? Vagy tök ugyan olyan jó mindkettő? Pro-kontra, írjatok!

    [Szerkesztve]

    "De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

Aktív témák