Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    válasz #81733120 #12 üzenetére

    Szia! :C

    Talán azért, mert ezek a telefonok elég frissek, aztán nincs még megfelelő számú versenyző aki ezeket használná. Nem akarom az észt osztani, de ha gondolod készíthetnél egy összefoglalót amiben kezdésként a Y5 (2018), Y6 (2018) illetve a Y7 Prime telefonok alap hardver és szoftver paraméterei lennének benne hogy aki idetéved az lássa a különbségeket a készülékek között. Rögtön a Camera FV-5 nevű app is bekerülhet tanácsnak, valamivel el kell kezdeni, aztán majd csak jönnek mások is.
    Én az alap Y5 (2018) készüléket használom, az első play áruházas frissítés és a normál programjaim harmadának feltétele után be is lassult. Itt még nem a 2/16 memória a gond hanem valamelyik app , mindenesetre letöröltem pár felesleges programot amiket javasoltál, aztán még dolgozok a nagyobb betűméreten az ikonoknál, illetve az állapotsor, értesítési sáv szintén legyen nagyobb.
    Külön progival pl Nova részben lehet, de én egy progival szeretném azt ami egy Pixel exp,vagy AEX főzött rom alapból tud 8.1 alatt. Nem értem hogy miért nem lehet a fő oldalon és a felső állapotjelző soron nagyobb betűméretet használni. Minél nagyobb a felbontás, annál kisebbek ezeknek a méretei. 50 felé már senki sem sasszem, ha egyik helyen lehet állítani a betűméretet miért olyan nagy gond hogy máshol is lehessen. Vagy legalább írnák le, hogy kedves vakegerek, itt és itt ezeket a paramétereket kell átírni, aztán már elég 1 szemüveg a telefon használatához nem kell külön a fő képernyőre egy nagyító. Ha még nem lenne hely , de van rengeteg. Na mind 1, ez csak az én bajom,és másik gyártók dettó ugyan ez, ezért is kell a főzött ROM,
    de ide ugye még most természetesen nem. Ezért nézegetek, illetve nézegetnék fórumot ahol erre van tipp.
    Vagy legalább az Indiaiak, de egyenlőre még azok sem.
    A 3GB RAM meg már természetes, ahogy írtad is. Én két éve így vettem a Xiaomi telómat, 3/32 nekem bőven elég. Itt a Y5-nél sem a vasra haragszom, (hiszen majdnem "ingyé" tartalék telefonnak ez nekem bőven elég) hanem hogy a fejlesztők nem gondolkodnak. :Y :F

Új hozzászólás Aktív témák