Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz SeniorTilla #33107 üzenetére

    Csak óvatosan fogalmazz....tőlem mikor olvastál személyeskedést, vagy hogy lebutáztalak volna?
    Azt hittem értelmes szakmai diskurálást folytatunk...lehet túl sokat vártam.
    Főleg ha én megadom a tiszteletet....ehhez tartsd magad.

    " SeniorTilla: A vertikális látószög miatt kell a nem ips kijelzőket állítgatni, nem a felület fényesége vagy mattsága miatt."
    Ezt reagáltad arra, amit írtam, azaz:

    "Jazz: És autóban, vagy bárhol, lámpa mellett, állandóan állítani kell, helyezkedni kell a kijelzővel, hogy ne tükröződjön bele semmi."

    Alany, tárgy, állítmány. Tükröződés kompenzálását kiküszöbölő állítgatásról beszéltem. Azaz 90°-ban nézed a kijelzőt, ideális szögből, de egy felkapcsolt lámpa, vagy szabadtéren a nap, vagy autóban az üveg stb.... pont olyan szögben verődök vissza, hogy szembesüt. Mit csinálsz? Helyezkedsz, vagy állítod a dőlésszöget.
    Mellesleg amit írtál, az sem igaz. Ugyan mit kéne állítgatni mondjuk egy gyenge TN panelon? A legjobb amit tehetsz, hogy 90°-ban nézed. Ez nem állítgatás, ez egyszeri beállítás.
    Na ki a buta? Itt én le is zárom. Részedről a hsz.-ek az ego-ról szóltak, és nem a szakmaiságról. Sajnálom, mert úgy mond tiszteltelek, mert rengeteg laptop fordult meg a kezeid között, de az első lebutázásnál ezek semmivé foszlottak....:(

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák