Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz dewil666 #1352 üzenetére

    Köszi! Utánanéztem, de sajna nem annyira szimpi a cucc.
    Nem feltétlenül a kiugró hővezetés a lényeg, hanem az alkalmasság. Pl. TS580-at használok, közel 10 éve, tökéletesen teljesíti a feladatát. Habár vannak nyilvánvaló hátrányai a gyári pasztához képest (Kicsit előbb pörög fel a procihűtő, pár fokkal melegebb a proci, stb.), de teljesíti a feladatát, a gép alapvetően stabilan működik.
    Kicsit utánanéztem más szemszögből, és elvileg a szilikonos cuccok -55C-ig jók. Töltelék nélkül tervezem alkalmazni. Van esetleg valakinek valamilyen tapasztalata, a térhálósított szilikonkaucsuk alkalmas e a feladatra?
    Na persze ha nincs, én fogom kipróbálni. De időt spórolnék meg vele, ha lenne. :))

    Egyébként semmi különös helyszín, csak az új Ryzen proci hűtésadaptív teljesítménye megihletett.
    Szóval ha minden kötél szakad, jöhet MX2 is -30C-hez, de egyelőre -40C-re van tervezve a cucc.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák