Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz bbuffy #465 üzenetére

    Az azért nem igazán számít lehetőségnek, hogy ha érdekel a sztori, akkor nézd meg YT-on. Most legutoljára 2 dologgal szívtam be. Egyik esetben elmentettem egy tábortűznél kézzel a játékot, kezemben egy big gun. Visszatöltöttem, eltett egy másik tábortűzhöz, fegyó nálam. Na mondom megnézem mi történik, ha újra u.e. az állást betöltöm, visszarak-e az eredeti tűzhöz. Hát nem. És ez alkalommal a fegyvert is eltüntette a kezemből, ami azért volt kínos, mert egy Thunderjaw előtt mentettem ki direkt -.-

    Másik eset: A HZD 1 esetében az első cauldron mini boss harcánál beestem a padló alá. Restart. Láss csodát itt nem a harc közben estben be dettó az elsőnél a padló alá, hanem amikor letöltöttem az adatokat, de akkor úgy, hogy beestem, majd elnyújtotta a textúrákat ilyen torz tükör szerűen. Restart segített.

    De én mindent elnézek egy open world játéknál, ha 2022-ben 4k 60-nal megy... hetek óta 1-2 órát tudok csak vele játszani, majd utána egész nap, mintha hegesztést bámultam volna úgy ég a szemem. Erőltettem a performance módot, de az annyira vállalhatatlanul ocsmány, hogy én nem is értem ezt így, hogy gondolhatták komolyan.

    Egy biztos: A PS5 bírná. Nem a hardverrel van a gond. A PS5-öm szinte kussol, amikor 4k 30-cal fut a játék, ergo nem nagyon szenved vele.

    Minap jött valami 900 MB körüli patch, hiába volt éjfél, hiába gyors a netem, bő 10 perc volt mire letöltötte, majd kiírta: "copying". Mondom ok, fél perc lesz max, PCI-E 4.0 SSD megeszi a 900 megát reggelire. Aha... cirka 15 perc következett és olyan tetű lassan mentek felfelé a százalékok, hogy kezdtem kötelet fonni, amire fellógathatom végre ezt az egész undorító ökoszisztémát, amit a Sony egyszerűen nem bír elengedni és az elmebeteg baromságait áthozta erre a konzolra is -.-

    Minden napra tudnék hozni ilyen kis bonbonokat, de megkímélek mindenkit a valóságtól és hagyom a kéjes delírium ködét tovább lélegezni...

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák