Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz biokox #1548 üzenetére

    A Pandora 6 is mos és sivalkodik egy kicsit, ilyen téren nem vesztettél vele. Megvan vele minden, csak nem tisztán és kissé kellemetlen annál a résznél.

    Az Utopia és LCD4z fejeseknél is megvolt minden, de összemosták ők is ugyanolyan szinten, csak kevésbé voltak fülsértőek, de azért sivítottak valamelyest. Az ő kategóriájukban ez nem megengedhető.
    Az Elear ugyanazt hozta mint a Pandora, fülsértő ő is a mosás mellett, de megvolt minden.

    A Focal Clear, nevét meghazudtolóan óriásit bukott. Olyan volt mint az a gagyi 3DD füles a Shanlingnál.
    Úgy össze mosott mindent, hogy nem lehetett felismerni semelyiket, kórus, tuba, klarinét. Nála is egy hosszú
    sivítás volt az egész, kisípolta, cenzúrázta azt a részt.

    A 64 audio 12 és 18 armatúrásai szépen megcsinálták, viszont az újabb 6T, Trio, Forté azok már kicsit mostak, de nem sivalkodtak, alapvetően jól mentek át a teszten. Az Utopiánál és LCD4z-nél jobbak voltak.
    A Final planár is mosott és sivított, de az csak a QP1r-rel volt meg. Elmaradt, hogy elvigyem ahhoz a nagy Moon erőlködőhőz amin a többit kínoztam. Valaki mindig lógott ezen a fejesen. Brutál jó tere van, gondolom azért. Majd máskor.

    A nagy Abyss az iskolapéldája lehetne, hogyan is kell ezt csinálni, ő volt a legjobb, illetve nem is tudom, hogy lehetne-e annál jobban megcsinálni.
    A kissebb Abyss-ek is jók voltak, maxra tekerve mindent a QP1r-ről.

    Közvetlen a nagy Abyss után a Luzli fejhallgatók voltak jók, és hajszálnyival mögöttük a Klipsch Heritage HP-3, meg a két Meze fejes, 99Classics és a planárjuk.
    Az N5005 szépen átment. Jó füles az, csak nem audiophile hangolású.

    A Periodic fülesek a Titanium kivételével a 64 Audio "T" sorozatához mérhetően jól mentek át a teszten, kicsi mosás van, de nem bántó.
    A Magnéziumot bátran ajánlom azért a pénzért amit elkérnek érte. Szerintem nincs ellenfele a Berilium áráig.
    Enyhén meleg, kiemelésektől mentes, feszes, részletes, széles dinamika tartományú, technikás füles.

    A T60rp közepesen teljesített, mondjuk így. Nem volt fülsértő, bár ez a karakteréből adódik. A klarinétot és a kórust összemosta, a tuba megvolt.

    A 2 AEON egyformán ment át a teszten. Ez a három dolog különvált ugyan, de összességében hiányérzetem volt a részletek tekintetében.

    A Jerry Harvey Layla és Roxanne fülesek elég jól teljesítettek. A Lolának nem sikerült.

    A Dita Dream meg a valamivel olcsóbb kettő új Dita füles (az oldalukon még nincs kint, a nevüket meg már nem tudom, $1200-1300 lesz az áruk) egyformán, a Periodic fülesek szintjén teljesített. A Dream-ben csalódtam most.
    Valaki mondta, hogy a Dream is berilium membránt használ, de nem, a Dita saját fejlesztésű membránjaik vannak a füleseikben.

  • darvinya

    titán

    válasz biokox #1548 üzenetére

    …fotelban ülve szobor üzemmódban ugyanis az lcd-ém kontaktos…

    Megjavítható könnyen vezeték.

    [ Szerkesztve ]

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Új hozzászólás Aktív témák