Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemcso

    Ármester

    válasz papelado #1480 üzenetére

    Csak egy példa, hogy BT-n össze-vissza csatlakozik a G6, M0-ra nem sikerült csak SBC-vel, miközben ugyanott az OP6, OP3T simán bármilyen kodekkel. És mindezt úgy, hogy minden egyéb BT-t ki kellett kapcsolni a környéken, vagy újraindítani a telefont :C

  • #16820480

    törölt tag

    válasz papelado #1480 üzenetére

    Nekem az ázsiai változat volt, quad DAC változat, arra nem jött se Oreo, se semmi más frissítés január óta. Tulku EU-s G6-ját próbáltuk összehozni BT-on több eszközzel, többnyire sikertelenül, egyedül a Bragi ment vele normálisan, ami AAC-t használ. Utána visszakapcsolni aptX-re már nem nagyon akart a telefon XB10-zel, a Shanling M0-ra meg eleinte csak SBC-vel csatlakozott, aztán már sehogy.
    A quad DAC hangja szerintem nem volt különösebben jó, illetve eléggé válogatós volt, hogy milyen füleseket szeret. Audio-Technica E70 például elég gyengén szólt róla, semmi mély, csak visítottak a magasak. 64audio U6 már jobb, de az A&K XB10 szerintem szebben szól ezzel a fülessel (is), pedig az egy kis Pilóta keksz méretű valami.
    Az már mondjuk szubjektív, hogy nekem az LG gyári szoftvere sem tetszik, tele van számomra felesleges appokkal, amiket nem lehet törölni, tiltani sem mindet, és van aminél még az értesítéseit sem lehet kikapcsolni. Üzemidő is elég gyenge, egyre kisebb akksit tesznek a telefonokba az LG-nél, nagy felbontású kijelző mellé, meg erős SoC mellé.
    Ja és a legjobb, hogy mennyire nem ér szinte semmit a használt piacon... Februárban vettem 130-ért, 3 hónaposan akartam eladni, már 100-ért volt újonnan, tehát használtként 80-nál többet senki nem akart érte adni, pedig szinte még új volt. Amúgy is a kezdőárát nézve a 130 is már majdnem 50% csökkenés.

Új hozzászólás Aktív témák