Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz neduddki #22608 üzenetére

    HI!

    na megyuttem a 3napi hideg elelemre szukseg is vot:- )
    es kiszedes utan i kerult elo a kocsi elejibul:

    de ami erdekesebb majdnem elmaradt az idei csere is, ugyanis a szepseges napsuteses ~15fokban 316A-t hazudott neki a muszer, a srac aszonta, hogy ha penteken visszajon a kollegaja feltoltik az akkut es megnezik mit bir, jo szorakozast kivantam hozza, es hogy e erre enm kelloen megbecsultnek magat a regi es az uj sem, ezert bemutattuk oket egymasnak:

    meg lettem nyugtatva, hogy a 9 evet az uj nem fogja kiszolgalni, de 5-6 evvel siman szamolhatok, aj es hamr a regit megmerte, akkor az ujrol sem feledkezett meg, 480A hazudott a muszer /gyari 325A ha jol emlexem/

    egyellore a 10fok felett nem sok valtozast erzek /szegeny oreg 0 fok alalt volt delejhalott/
    fel lettem vilgositva, hogy havonta 1x tolcsem fel az akkut vmi ertelmes joszaggal, ajanlotta is a kovetkezo szerkentjut /bolondbisztos joszag, rovidzar es polaritas vedett, vmint toltott akkunal elteszi magat takarekra, es ha eszreveszi a merulest akkro megint bekapcsol a teliig, teccik, ki kell taalni, hogy a versora es a civicre hova teszek egy univ csatlakozt/:

    hu jo sok erdekes dolgott meselt, pl. hogy a ceges otojukon 1A eszik a koveto /3nap altt leszivja a 72Ah-s akkut, na szep/, meg hogy egy e60as bomosben hijjab van 2 akku gyak 2 het allas utan csutkara megeszi az akkut, egy napemes toltot szereztek, az annyit ad, hogy indithato maragyon a gep

    szoval az akkun kivul i volt erteme mordor foldjenk meglatogatasban:- )))

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák