Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sliderxy

    senior tag

    válasz Sirpi #96 üzenetére

    Hát ezt a tojás dolgot kár, hogy nem kérdeztem előbb! :F Rá nem jöttem volna. :U
    Tegnap így buktam el kb. 6000 Geo-t, meg hogy előtte mennyit már nem is tudom.
    De valahogy úgy érzem ez a része a játéknak ezen a ponton már nem igazán számottevő. Úgy értem, nem sok jelentősége van már az összegyűjtött geo mennyiségének, mert kb. amit meg lehetett venni azt már megvettem (vagy csak azt hiszem :DDD ).

    Nosk-on gondolkodom még, hogy megkeresem majd, ha már sikerült magamnak ilyen ügyesen ezt is elspoilerezni korábban. :U
    Róla viszont azt olvastam, hogy az egyik legnehezebb boss, főleg a szárnyas változata.
    Arra felé láttam egy kis bogarat a hálóba gabalyodva, ezt is ellőttem magamnak, hogy ha megmentem (én nem találtam oda elsőre így otthagytam) akkor a Colosseum-ban lehet vele még találkozni.

    Térképrészletből egyébként összesen 15 van ugye?
    City ot Tears alján, a Colosseumtól visszavezető útról balra lent van a térkép szerint egy járat, de onnen nem lehet bemenni a sziklafal miatt. Feltételezem a másik oldalról lehet ezt valahogy kiütni, mint egy csomó másik helyen, de egyelőre nem találtam meg hogy lehet oda bejutni.

    Visszatérve egy korábbi észrevételemre a hanggal kapcsolatban: PC-n nem volt/nincs hanghiba egyik területen sem?
    Azon gondolkodtam, hogy a fejhallgatómnak lehet valami gyagyája, majd megnézem a TV hangszóróján keresztül, hogy mit lehet hallani. Főleg Crystal Peak területén figyeltem meg, hogy a háttérzene bizonyos szakaszain recseg a hang. Kicsit zavaró, de nem vészes.

Új hozzászólás Aktív témák