Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Macilaccc

    tag

    Remélem sokak számára hasznos topicot indítok. Jó volna, ha összeszednénk itt a PH-n azon boltok, egyéb helyek címét, ahol a TFT monitort nem csak az ember kezébe adják dobozban, aztán vigye, hanem a boltban kibontják, ráteszik kérésre gépre, és akár egy tesztet is le tud rajta futtatni a kedves vásárló. Ha pedig hibás, akár pixel nem jó, vagy nem olyan képhatásra, színhatásra gondolt, akkor nem bunkózzák le, hanem ajánlanak helyette más típust KEDVESEN!

    Mindez szerintem korrektség kérdése, és ma már számos bolt van, ahol ezt lehet kérni, és meg is teszik, nem úgy mint néhány! :((( Sajnos én rosszúl jártam, az idő hiánya miatt olyan boltban vásároltam, ahol nem lehetett próbálni, meg is lett az eredménye, szépen pixelhibás!

    Ha vki már vásárolt TFT-t, és engedték a tesztet a helyszínen, akkor írja be ide a címet, mert én tuti ilyen helyen fogok vásárolni, ha ezt eladtam, mert el fogom adni. Számomra zavaró a pixelhiba, de ez mindenkinek szubjektív.

    Jöhetnek a címek!

  • aXXon

    senior tag

    válasz Macilaccc #1 üzenetére

    ahan. es szerinted mit csinal a bolt azokkal a monitorokkal, amiket nem visz el a kedves ugyfel, mert van rajta egy pixelhiba x helyen, de a garancia, mittudomen csak 5 halott pixeltol el?? rajta marad mint elfekvo keszlet? mert azt tole is csak 5 halott pixeltol veszik am vissza es azert egy tft monitor nem 2 filler meg mindig ahhoz kepest, hogy csak ugy a nyakan maradhasson szerencsetlen boltosnak. A masik, hogy mi van, ha kibontja az allampolgar, semmi baja, de meg sem tetszik neki? te vennel egy olyan 60+ ezres monditort ami mar fel vanbontva? mert en nem... ugyhogy teljesen megertem azokat a boltosokat, akik nem bontogatnak. de hogy pozitiv pelda is alljon elottunk, en a 17es dell moncsimat pesten a vaci uti Ridata storeban vettem es az elso szora kiprobaltak nekem

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

  • sto1911

    veterán

    Ha nem teljesen ide való szóljatok, de mire érdemes figyelni a pixelhibán kivul, ha tft-t veszek? Mennyi hibas pixel lehet rajta? Késobb nem lesz tobb, ha egy-ketto van? Most 8 ms a legjobb frissitesi ido? Latoszog, sugarzas, hz-ek, felbontas stb.

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Ha mindenáron ilyen infókat szeretnél kapni, akkor milyen 15/17/19''-os TFT monitort vegyek topikot keresd. Illetve a nagyobb boltoknak van saját fikázó topikja, ott érdemes körülnézni. Ahogy Axon is felvetette, etikailag érdekes kérdés ez, különösen a bolt részéről, úgyhogy nem tudom, hogy érdemes-e erőltetni a témát.

    Esetleg kérdezd meg telefonon a boltot, mielőtt elmész megnézni a monitort, hogy kipróbálhatsz-e 2-3 számodra szimpatikus típust vásárlás előtt. Ez a legegyszerűbb és legszázszázalékosabb megoldás.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Aktív témák