Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adam3

    aktív tag

    válasz Directors #3830 üzenetére

    Így az adó bevezetése után lehet én is más csomag után nézek ősszel.

    Már évek óta keresem azt a bankot ami minden téren megfelelő szolgáltatásokat tud nyújtani számomra, de eddig nem találtam, és így 3-4 banknál szétszórva intézem a különböző dolgaim. Ez így az adó bevezetése után elég kedvezőtlen, meg amúgy is rühellem, hogy mindenért más-más online bankba kell bejelentkeznem.

    Esetleg ti tudtok jobbat egy Erste-n belüli szupernulla bankszámla, nemzetközi deviza számla, előrelátó betétszámla, joker hitelkártya csomagnál? Ahogy számolgattam, ha a feltételeket telejsítem ez elég kedvező tud lenni (amíg persze a betétszámla kamatai sem változnak, aminek elég kicsi az esélye :(( ). Bár mivel a kondíciók gyakran változnak, így lehet felesleges egy bankba terelni mindent, mert fél év múlva egyik elem úgyis rossz lesz és a végén újra minden szét lesz szórva :W

    (#3831) cocka

    Szerintem mindenkinek a saját igényeinek megfelelően kell számlát választania, mert nincs olyan, hogy a legjobb. Mindekinél más feltételek teljesülnek és más igények tásulnak ehhez. Nekem ez, neked az, így van ez jól.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák