Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ottalai

    lelkes újonc

    válasz ACE- #19866 üzenetére

    A vonatkozó erste hirdetményben "őrszem" alatt három szolgáltatás csoport érhető el, külön árazással:
    1.számla alszolgáltatás
    2.kártya alszolgáltatás
    3.értesítő üzenetek

    A mobil app-ban egyetlen kapcsoló van, ki/be. Ha bekapcsolom, akkor a fenti három közül melyik kapcsolódik be? Az ott olvasható sablon hülye szöveg alapján a bekapcsolással feltételezhetően mindent bekapcsolok. A hirdetmény szövege szerint a szolgáltatások "figyelőtípusonként" (a fenti három kategória) választhatóak és én ugyanott olyat nem találok, hogy mindegyik/bármelyik használata kötelező lenne.

    Ha a mobil app-ban csak egyetlen választó gomb van, akkor a figyelőtípusonként hogyan tudok választani (1. és. 2. nem kell, 3-as igen). Mi a teendő, ha csak a 3-at szeretném, mert pl. soha semmilyen sms szolgáltatást korábban nem vettem igénybe és nem is szeretnék a jövőben sem? Kiegészítve mindezt azzal, hogy az erste honlapján "természetesen" semmilyen részletes beállítási tájékoztató nincs.

    Ezért kérdeztem, hogy van-e valakinek tapasztalat, illetve, hogy esetleg a web-es felületen van-e a témakörben további választási lehetőség, vagy ott is csak egy ki/be. Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák