Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mukievil

    tag

    Üdv!

    Na nálam is elöjött a probléma, lehalt a windowsom, uj windows telepités, szüz meghajtora, a telepitö fájlok másolás után, amikor ujraindul a gép, már nem töltödik vissza semmi, hanem kékhalál.

    Megprobáltam , sima xp-vel, sp2,sp3-al , ugyanaz, biosba, meg probáltam sata moddal és achi-val is (ez a két lehetöségem van a sata állitásánál). De szerintem nem a sata-val van baj, ugyanis most egy usb-s IDE-s vinyora akarom felrakni... De egyébként a sima vinyora is már probáltam oda se megy fel. FAT, NTFS-en is probáltam...

    Azt irja ki, igazábol, hogy leáll a károsodás elkerülése miatt, és ellenörizzem a virusokat, meg futtassak chsdk vagy mit :D, scandisket :), de most formatáltam a vinyot, és particionáltam, ugyhogy ezeket kizárnám :)

    3 Napja szenvedek, valakinek van vmi ötlete ??? :F :F :F
    Igazábol nlite-tal azt a modszert nem probáltam még, mert igazábol, az nlite-om se megy a másik gépen, állandoan hiábal kilép, a fájlko másolása közben...

    Még amikor megkaptam a laptopot, akkor is volt szenvedés rendesen, de akkor egyszer vmiért felment, és igazábol nem emlékszem miért...
    (ACER e-machine e520)
    Volt rola szo, hogy nem ismeri a chipsetet vagy vmi ilyesmi, ez lehetséges ??? Hogy tudnám megoldani??? :R

    Köszönöm elöre is a segitséget!!! :R

    [ Szerkesztve ]

  • mukievil

    tag

    válasz newgamer #230 üzenetére

    Ööö Linux volt rajta alapbol, gondolom az felmegy rá, vista meg felmegy rá, csak az usb-s vinyora kéne raknom a windows, mert a beépitett-en adatot kéne lementenem :D (bonyolult a helyzet :D:D) Szoval az usb--s -re meg nem lehet vistát rakni!

    Arra gondoltam, hogy másik gépröl rátelepitek egy windowst az usb-s vinyora, majd átrakom a laptop-ra , de ilyenkor nem nagyon szokott müködni a windows, de más lehetöséget egyenlöre nem látko.

Új hozzászólás Aktív témák